Apple iMac (2020) – 3,1GHz HC 8GB 256GB 27″
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Apple iMac (2020) – 3,1GHz HC 8GB 256GB 27″. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Apple iMac (2020) – 3,1GHz HC 8GB 256GB 27″ for dig. Har du lyst til at læse mere om Apple iMac (2020) – 3,1GHz HC 8GB 256GB 27″, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
amazon.fr
4.5 ud af 40 brugere
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | All-in-One |
| Platform | Mac |
| Operativsystem | macOS |
| Optisk drev | Nej |
| Miljømærke | EnergyStar |
| Tilslutningsmuligheder | |
|---|---|
| USB | 6 |
| USB-C | 2 |
| Ethernet | 1 |
| Thunderbolt | Ja |
| Skærm | |
|---|---|
| Monitor | Ja |
| Touch Skærm | Nej |
| Skærmstørrelse | 27.0 " |
| Lagring | |
|---|---|
| Harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 256 GB |
| Harddiske | 1 |
| Hukommelseskortlæser | Ja |
| Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Lyd | |
|---|---|
| Lydkort | Ja |
| Strømforsyning |
|---|
| Processor | |
|---|---|
| Processor-serie | Intel Core i5 |
| Processorhastighed | 3.1 GHz |
| Processorkerner | 6 |
| Grafik | |
|---|---|
| Grafikkort-hukommelse | 4 GB |
| Grafikkort AMD | Radeon Pro 5300 |
| Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5 |
| Mål | |
|---|---|
| Højde | 51.6 cm |
| Bredde | 65.0 cm |
| Dybde | 20.3 cm |
| Vægt | 8.9 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Apple iMac (2020) – 3,1GHz HC 8GB 256GB 27″ | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|
| Pris | 0 kr | |
| Kategori | All-in-One | |
| Platform | Mac | |
| Operativsystem | macOS | |
| Optisk drev | Nej | |
| Miljømærke | EnergyStar | |
| Udgivelsesår | - | |
| USB | 6 | |
| USB-C | 2 | |
| Ethernet | 1 | |
| HDMI | - | |
| DisplayPort | - | |
| DVI | - | |
| VGA | - | |
| Thunderbolt | Ja | |
| Monitor | Ja | |
| Touch Skærm | Nej | |
| Skærmstørrelse | 27.0 " | |
| Harddisk | SSD | |
| SSD-størrelse | 256 GB | |
| Harddiske | 1 | |
| HDD-størrelse | - | |
| Hukommelseskortlæser | Ja | |
| RAM | 8 GB | |
| Hukommelsestype | DDR4 | |
| Lydkort | Ja | |
| Strømforsyning | - | |
| Processor-serie | Intel Core i5 | |
| Processor-model | - | |
| Processorhastighed | 3.1 GHz | |
| Processorkerner | 6 | |
| Grafikkort Nvidia | - | |
| Grafikkort-hukommelse | 4 GB | |
| Grafikkort AMD | Radeon Pro 5300 | |
| Bluetooth | Ja | |
| Wi-Fi | Ja | |
| Wi-Fi standard | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5 | |
| Højde | 51.6 cm | |
| Bredde | 65.0 cm | |
| Dybde | 20.3 cm | |
| Vægt | 8.9 kg |
