Apple iPad Pro 11″ 256GB ( 3rd Generation)
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Apple iPad Pro 11″ 256GB ( 3rd Generation). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Apple iPad Pro 11″ 256GB ( 3rd Generation) for dig. Har du lyst til at læse mere om Apple iPad Pro 11″ 256GB ( 3rd Generation), kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 1849 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:

4.4 ud af 1849 brugere
ud af 1849 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 1849 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Serie | Apple iPad Pro |
| Operativsystem | Apple iPadOS |
| Udgivelsesår | 2021 |
| Farve | Grå, Sølv |
| RAM | 8 GB |
| Kommunikationsstandard | Bluetooth, Wi-Fi |
| Hukommelse | 256 GB |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Indbygget kamera | Ja |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Kameraopløsning | 12.0 MP |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Fingertrykslæser | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| USB | Ja |
| USB porte | USB (Type C) |
| Skærmstørrelse | 11.0" |
| Skærmopløsning | 2388x1668 pixels |
| Pixeltæthed (PPI) | 264 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde (mm) | 247.6 mm |
| Bredde (mm) | 178.5 mm |
| Dybde (mm) | 5.9 mm |
| Vægt | 466.0 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Apple iPad Pro 11″ 256GB ( 3rd Generation) | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 SM-P610 64GB | Samsung Galaxy Tab S7 + 12.4 SM-T976 128GB | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 2716 kr | 6666 kr |


