Berg Ultim Champion InGround 330x220cm
Nr. 42 ud af 89 i TrampolinPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Berg Ultim Champion InGround 330x220cm. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Berg Ultim Champion InGround 330x220cm for dig. Har du lyst til at læse mere om Berg Ultim Champion InGround 330x220cm, kan du læse mere her.
6324.00 kr 5599 kr
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Ja |
| Form | Rektangulær |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Nej |
| Inklusiv stige | No |
| Maksimal personvægt | 100.0 kg |
| Antal fjedre | 88 stk |
| Farve | Grå, Grøn |
| Maksimal belastning | 500.0 kg |
| Fjederlængde | 18.0 cm |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Kantpude (bredde) | 40.0 cm |
| Kantpude (højde) | 3.0 cm |
| Højde | 27.0 cm |
| Dybde | 220.0 cm |
| Bredde | 330.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Berg Ultim Champion InGround 330x220cm | Exit Silhouette Trampoline 366cm + Safety Net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 5599 kr | 3399 kr | 2793 kr | |
| Til nedgravning | Ja | Nej | Nej | |
| Form | Rektangulær | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Nej | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | No | - | - | |
| Maksimal personvægt | 100.0 kg | 120.0 kg | 70.0 kg | |
| Antal fjedre | 88 stk | 72 stk | 48 stk | |
| Farve | Grå, Grøn | Grøn, Pink, Sort | Grå | |
| Kvalitetsmærkninger | - | CE-godkendt, T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | |
| Maksimal belastning | 500.0 kg | 600.0 kg | 350.0 kg | |
| Antal ben | - | 4 stk | 3 stk | |
| Fjederlængde | 18.0 cm | 14.1 cm | 19.0 cm | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | - | 366.0 cm | 270.0 cm | |
| Kantpude (bredde) | 40.0 cm | 28.5 cm | 38.0 cm | |
| Kantpude (højde) | 3.0 cm | 2.0 cm | 2.0 cm | |
| Total højde | - | 266.0 cm | 250.0 cm | |
| Højde | 27.0 cm | 84.0 cm | 70.0 cm | |
| Dybde | 220.0 cm | - | - | |
| Bredde | 330.0 cm | - | - | |
| Vægt | - | - | - |




