Huawei Watch 3 Pro Classic
Nr. 22 ud af 80 i Smart WatchesPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Huawei Watch 3 Pro Classic. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Huawei Watch 3 Pro Classic for dig. Har du lyst til at læse mere om Huawei Watch 3 Pro Classic, kan du læse mere her.
2695.00 kr 1999 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Huawei Watch GT 3 Pro 46mm with Leather Strap
1999 kr

Huawei Watch GT 3 Pro 46mm with Leather Strap
2079 kr

Huawei Watch GT 3 Pro 46mm with Leather Strap
2999 kr

Huawei Watch GT 3 Pro 46mm with Leather Strap
3199 kr

Huawei Watch GT 3 Pro 46mm with Leather Strap
3199 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 13 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
coolblue.nl
4.2 ud af 4 brugere
amazon.de
3.4 ud af 9 brugere
ud af 13 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 13 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Serie | Huawei Watch |
| Sport | Cykling, Løb, Multisport, Svømning, Triathlon |
| Egenskaber | Accelerometer, Blodsyreniveau (SpO2), Gyroskop, Skridttæller, Søvnmåler, Trådløs opladning, eSIM |
| USB | Nej |
| Pulsmåler | Indbyggede |
| Displaytype | OLED (AMOLED) |
| Farveskærm | Ja |
| Hukommelse | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Kompatibel med smartphone | Android, iPhone |
| Farve (urkasse) | Brun, Grå, Sølv |
| Farve (urrem) | Brun |
| Materiale (urkasse) | Titanium |
| Materiale (urrem) | Læder |
| Vandafvisende | Ja |
| Vandafvisende (klassificering) | 5 ATM (50m) |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth, NFC |
| Navigationssystem | GLONASS, GPS, Galileo |
| Vægt | 64 g |
| Højde | 49.6 mm |
| Tykkelse | 14.0 mm |
| Bredde | 48.0 mm |
| Bredde (urrem) | 22.0 mm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Huawei Watch 3 Pro Classic | Apple Watch SE Cellular 44mm Aluminium Case with Sport Band | Apple Watch Series 3 42mm Aluminum Case with Sport Band | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 1999 kr | 1999 kr | 1999 kr | |
| Serie | Huawei Watch | Apple Watch SE | Apple Watch Series 3 | |
| Sport | Cykling, Løb, Multisport, Svømning, Triathlon | - | Fitness, Løb, Svømning | |
| Batteritype | - | Li-Ion | Li-Ion | |
| Batteritid | - | 18.0 timer | 18.0 timer | |
| Batteristørrelse | - | - | - | |
| Egenskaber | Accelerometer, Blodsyreniveau (SpO2), Gyroskop, Skridttæller, Søvnmåler, Trådløs opladning, eSIM | Accelerometer, Gyroskop, Kompas, Søvnmåler, Trådløs opladning | Accelerometer, Barometer, Gyroskop, Skridttæller, Trådløs opladning | |
| USB | Nej | Nej | Nej | |
| Pulsmåler | Indbyggede | Indbyggede | Indbyggede | |
| Displaytype | OLED (AMOLED) | OLED (AMOLED) | OLED (AMOLED) | |
| Farveskærm | Ja | Ja | Ja | |
| Skærmopløsning | - | 368x448 | 312x390 | |
| Hukommelse | 16 GB | 32 GB | 8 GB | |
| Processor | - | Apple S5 | Apple S3 | |
| Processorkerner | - | 2 | 2 | |
| RAM | 2 GB | - | 768 MB | |
| Operativsystem | - | - | - | |
| Kompatibel med smartphone | Android, iPhone | iPhone | iPhone | |
| Operativsystem | - | Apple Watch OS | Apple Watch OS | |
| Farve (urkasse) | Brun, Grå, Sølv | Grå | Grå, Guld, Sort, Sølv | |
| Farve (urrem) | Brun | Blå, Grøn, Gul, Hvid, Rosa, Sort | Beige, Rosa, Sort, Sølv | |
| Materiale (urkasse) | Titanium | Aluminium | Aluminium | |
| Materiale (urrem) | Læder | - | Silikone | |
| Glastype | - | Safir | Ion-X | |
| Vandafvisende | Ja | Ja | Ja | |
| Vandafvisende (klassificering) | 5 ATM (50m) | 5 ATM (50m) | 5 ATM (50m), IP68 | |
| Trådløs kommunikation | Bluetooth, NFC | 3G, 4G, Bluetooth, Wi-Fi | Bluetooth, NFC, Wi-Fi | |
| Navigationssystem | GLONASS, GPS, Galileo | GLONASS, GPS | GLONASS, GPS, Galileo | |
| Bluetooth | - | 5.0 | 4.2 | |
| Wi-Fi | - | Wi-Fi 3, Wi-Fi 4 | Wi-Fi 3, Wi-Fi 4 | |
| Vægt | 64 g | 36 g | 34 g | |
| Højde | 49.6 mm | 44.0 mm | 42.5 mm | |
| Tykkelse | 14.0 mm | 10.4 mm | 11.4 mm | |
| Bredde | 48.0 mm | 38.0 mm | 36.4 mm | |
| Bredde (urrem) | 22.0 mm | - | - |


