Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic)
Nr. 31 ud af 54 i Gaming TastaturPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic) for dig. Har du lyst til at læse mere om Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic), kan du læse mere her.
937.00 kr 889 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic)
889 kr

Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic)
949 kr

Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic)
949 kr

Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic)
949 kr

Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic)
949 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 2050 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
.keychron.com
4.6 ud af 124 brugere
amazon.com
4.6 ud af 1926 brugere
ud af 2050 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 2050 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Ja |
| Forbindelse | Bluetooth, USB |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Switches | Gateron Brown (Hot-swappable) |
| Sprog (Layout) | Nordisk |
| Inklusiv Numpad | Nej |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farve | Sort |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 41 mm |
| Bredde | 317 mm |
| Dybde | 129 mm |
| Vægt | 794 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Keychron Keychron K2 V2 Hot-swappable RGB Gateron Brown (Nordic) | Ducky One 2 SF Cherry MX Silent Red RGB (Nordic) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 889 kr | 830 kr | 859 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Ja | Nej | Nej | |
| Forbindelse | Bluetooth, USB | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | Gateron Brown (Hot-swappable) | Cherry MX Silent Red | HyperX | |
| Sprog (Layout) | Nordisk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Nej | Nej | Ja | |
| Belysning | Ja, RGB | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | - | - | - | |
| Højde | 41 mm | 40 mm | 37 mm | |
| Bredde | 317 mm | 325 mm | 444 mm | |
| Dybde | 129 mm | 108 mm | 174 mm | |
| Vægt | 794 g | 635 g | 1530 g |


