Kingston HyperX Alloy FPS Pro TKL Cherry MX Red (English)
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Kingston HyperX Alloy FPS Pro TKL Cherry MX Red (English). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Kingston HyperX Alloy FPS Pro TKL Cherry MX Red (English) for dig. Har du lyst til at læse mere om Kingston HyperX Alloy FPS Pro TKL Cherry MX Red (English), kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 4843 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.6 ud af 475 brugere
amazon.in
4.6 ud af 4368 brugere
ud af 4843 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 4843 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Nej |
| Forbindelse | USB |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Switches | Cherry MX Red |
| Sprog (Layout) | Engelsk |
| Inklusiv Numpad | Nej |
| Belysning | Ja |
| Farve | Sort |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 35 mm |
| Bredde | 358 mm |
| Dybde | 129 mm |
| Vægt | 900 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Kingston HyperX Alloy FPS Pro TKL Cherry MX Red (English) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | SteelSeries Apex Pro (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 859 kr | 1699 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Nej | Nej | Nej | |
| Forbindelse | USB | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | Cherry MX Red | HyperX | OmniPoint | |
| Sprog (Layout) | Engelsk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Nej | Ja | Ja | |
| Belysning | Ja | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | - | - | Ja | |
| Højde | 35 mm | 37 mm | 40 mm | |
| Bredde | 358 mm | 444 mm | 437 mm | |
| Dybde | 129 mm | 174 mm | 139 mm | |
| Vægt | 900 g | 1530 g | 971 g |


