Lacor 69309
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Lacor 69309. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Lacor 69309 for dig. Har du lyst til at læse mere om Lacor 69309, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
amazon.co.uk
3.8 ud af 43 brugere
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kapacitet | 0.5 L |
| Effekt | 150 W |
| Egenskaber | Opvaskelig del |
| Tilgængelige farver | Rød, Sort, Sølv |
| Højde | 300 mm |
| Dybde | 230 mm |
| Bredde | 170 mm |
| Vægt | 1.4 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Lacor 69309 | Wilfa ICM-2SB XL | Musso Stella | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 2499 kr | 7995 kr | |
| Kapacitet | 0.5 L | 2.0 L | 1.5 L | |
| Forberedelsestid | - | 60 min | 40 min | |
| Effekt | 150 W | 180 W | 250 W | |
| Egenskaber | Opvaskelig del | Display, Indbygget kompressor, Timer | Softice, Timer | |
| Tilgængelige farver | Rød, Sort, Sølv | - | Sølv | |
| Højde | 300 mm | 262 mm | 310 mm | |
| Dybde | 230 mm | 285 mm | 350 mm | |
| Bredde | 170 mm | 425 mm | 510 mm | |
| Vægt | 1.4 kg | 12.0 kg | 31.0 kg | |
| Indfrysningstid | - | - | - |


