Lenovo Legion T5 26AMR5 90RC007CMW
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Lenovo Legion T5 26AMR5 90RC007CMW. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Lenovo Legion T5 26AMR5 90RC007CMW for dig. Har du lyst til at læse mere om Lenovo Legion T5 26AMR5 90RC007CMW, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Tower |
| Platform | PC |
| Operativsystem | Windows 10 Home |
| Optisk drev | Nej |
| Miljømærke | EnergyStar |
| Tilslutningsmuligheder | |
|---|---|
| USB | 7 |
| USB-C | 1 |
| Ethernet | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 3 |
| Skærm | |
|---|---|
| Monitor | Nej |
| Lagring | |
|---|---|
| Harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 512 GB |
| Harddiske | 1 |
| Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Lyd | |
|---|---|
| Lydkort | Ja |
| Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforsyning | 550 W |
| Processor | |
|---|---|
| Processor-serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor-model | 3600 |
| Processorhastighed | 3.6 GHz |
| Processorkerner | 6 |
| Grafik | |
|---|---|
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3060 Ti |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB |
| Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 |
| Mål | |
|---|---|
| Højde | 41.1 cm |
| Bredde | 20.5 cm |
| Dybde | 39.6 cm |
| Vægt | 14.0 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Lenovo Legion T5 26AMR5 90RC007CMW | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|
| Pris | 0 kr | |
| Kategori | Tower | |
| Platform | PC | |
| Operativsystem | Windows 10 Home | |
| Optisk drev | Nej | |
| Miljømærke | EnergyStar | |
| Udgivelsesår | - | |
| USB | 7 | |
| USB-C | 1 | |
| Ethernet | 1 | |
| HDMI | 1 | |
| DisplayPort | 3 | |
| DVI | - | |
| VGA | - | |
| Thunderbolt | - | |
| Monitor | Nej | |
| Touch Skærm | - | |
| Skærmstørrelse | - | |
| Harddisk | SSD | |
| SSD-størrelse | 512 GB | |
| Harddiske | 1 | |
| HDD-størrelse | - | |
| Hukommelseskortlæser | - | |
| RAM | 16 GB | |
| Hukommelsestype | DDR4 | |
| Lydkort | Ja | |
| Strømforsyning | 550 W | |
| Processor-serie | AMD Ryzen 5 | |
| Processor-model | 3600 | |
| Processorhastighed | 3.6 GHz | |
| Processorkerner | 6 | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3060 Ti | |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB | |
| Grafikkort AMD | - | |
| Bluetooth | Ja | |
| Wi-Fi | Ja | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 | |
| Højde | 41.1 cm | |
| Bredde | 20.5 cm | |
| Dybde | 39.6 cm | |
| Vægt | 14.0 kg |
