Lenovo Legion T5 26IOB6 90RT003EMW
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Lenovo Legion T5 26IOB6 90RT003EMW. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Lenovo Legion T5 26IOB6 90RT003EMW for dig. Har du lyst til at læse mere om Lenovo Legion T5 26IOB6 90RT003EMW, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Tower |
| Platform | PC |
| Operativsystem | Windows 10 |
| Optisk drev | Nej |
| Tilslutningsmuligheder | |
|---|---|
| USB | 7 |
| USB-C | 1 |
| Ethernet | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 3 |
| Skærm | |
|---|---|
| Monitor | Nej |
| Lagring | |
|---|---|
| Harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Harddiske | 1 |
| Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Lyd | |
|---|---|
| Lydkort | Ja |
| Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforsyning | 550 W |
| Processor | |
|---|---|
| Processor-serie | Intel Core i5 |
| Processor-model | 11400F |
| Processorhastighed | 2.6 GHz |
| Processorkerner | 6 |
| Grafik | |
|---|---|
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3060 Ti |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB |
| Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 |
| Mål | |
|---|---|
| Højde | 41.1 cm |
| Bredde | 20.5 cm |
| Dybde | 39.6 cm |
| Vægt | 14.0 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Lenovo Legion T5 26IOB6 90RT003EMW | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|
| Pris | 0 kr | |
| Kategori | Tower | |
| Platform | PC | |
| Operativsystem | Windows 10 | |
| Optisk drev | Nej | |
| Miljømærke | - | |
| Udgivelsesår | - | |
| USB | 7 | |
| USB-C | 1 | |
| Ethernet | 1 | |
| HDMI | 1 | |
| DisplayPort | 3 | |
| DVI | - | |
| VGA | - | |
| Thunderbolt | - | |
| Monitor | Nej | |
| Touch Skærm | - | |
| Skærmstørrelse | - | |
| Harddisk | SSD | |
| SSD-størrelse | 1 TB | |
| Harddiske | 1 | |
| HDD-størrelse | - | |
| Hukommelseskortlæser | - | |
| RAM | 16 GB | |
| Hukommelsestype | DDR4 | |
| Lydkort | Ja | |
| Strømforsyning | 550 W | |
| Processor-serie | Intel Core i5 | |
| Processor-model | 11400F | |
| Processorhastighed | 2.6 GHz | |
| Processorkerner | 6 | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3060 Ti | |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB | |
| Grafikkort AMD | - | |
| Bluetooth | Ja | |
| Wi-Fi | Ja | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 | |
| Højde | 41.1 cm | |
| Bredde | 20.5 cm | |
| Dybde | 39.6 cm | |
| Vægt | 14.0 kg |
