Lenovo LEGION T7 34IMZ5 90Q800AEMW
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Lenovo LEGION T7 34IMZ5 90Q800AEMW. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Lenovo LEGION T7 34IMZ5 90Q800AEMW for dig. Har du lyst til at læse mere om Lenovo LEGION T7 34IMZ5 90Q800AEMW, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
coolblue.nl
4.7 ud af 14 brugere
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Tower |
| Platform | PC |
| Operativsystem | Windows 10 |
| Optisk drev | Nej |
| Tilslutningsmuligheder | |
|---|---|
| USB | 12 |
| USB-C | 1 |
| Ethernet | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 3 |
| Skærm | |
|---|---|
| Monitor | Nej |
| Lagring | |
|---|---|
| Harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Harddiske | 1 |
| Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Lyd | |
|---|---|
| Lydkort | Ja |
| Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforsyning | 850 W |
| Processor | |
|---|---|
| Processor-serie | Intel Core i7 |
| Processor-model | 10700KF |
| Processorhastighed | 3.8 GHz |
| Processorkerner | 8 |
| Grafik | |
|---|---|
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3080 |
| Grafikkort-hukommelse | 10 GB |
| Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 |
| Mål | |
|---|---|
| Højde | 48.3 cm |
| Bredde | 45.0 cm |
| Dybde | 21.1 cm |
| Vægt | 12.5 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Lenovo LEGION T7 34IMZ5 90Q800AEMW | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|
| Pris | 0 kr | |
| Kategori | Tower | |
| Platform | PC | |
| Operativsystem | Windows 10 | |
| Optisk drev | Nej | |
| Miljømærke | - | |
| Udgivelsesår | - | |
| USB | 12 | |
| USB-C | 1 | |
| Ethernet | 1 | |
| HDMI | 1 | |
| DisplayPort | 3 | |
| DVI | - | |
| VGA | - | |
| Thunderbolt | - | |
| Monitor | Nej | |
| Touch Skærm | - | |
| Skærmstørrelse | - | |
| Harddisk | SSD | |
| SSD-størrelse | 1 TB | |
| Harddiske | 1 | |
| HDD-størrelse | - | |
| Hukommelseskortlæser | - | |
| RAM | 16 GB | |
| Hukommelsestype | DDR4 | |
| Lydkort | Ja | |
| Strømforsyning | 850 W | |
| Processor-serie | Intel Core i7 | |
| Processor-model | 10700KF | |
| Processorhastighed | 3.8 GHz | |
| Processorkerner | 8 | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3080 | |
| Grafikkort-hukommelse | 10 GB | |
| Grafikkort AMD | - | |
| Bluetooth | Ja | |
| Wi-Fi | Ja | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 | |
| Højde | 48.3 cm | |
| Bredde | 45.0 cm | |
| Dybde | 21.1 cm | |
| Vægt | 12.5 kg |
