Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 ZA3V 64GB
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 ZA3V 64GB. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 ZA3V 64GB for dig. Har du lyst til at læse mere om Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 ZA3V 64GB, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 16 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:

3.0 ud af 16 brugere
ud af 16 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 16 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Serie | Lenovo Yoga |
| Operativsystem | Android |
| Udgivelsesår | 2019 |
| Farve | Grå |
| Batteritid | Video: 10h, Standby time: 504h |
| RAM | 4 GB |
| Kommunikationsstandard | Bluetooth, Wi-Fi |
| Hukommelse | 64 GB |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Indbygget kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Kameraopløsning | 8.0 MP |
| Ansigtsgenkendelse | Ja |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| USB | Ja |
| USB porte | USB (Type C) |
| Skærmstørrelse | 10.1" |
| Skærmopløsning | 1920x1200 pixels |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde (mm) | 242.0 mm |
| Bredde (mm) | 166.0 mm |
| Dybde (mm) | 5.5 mm |
| Vægt | 570.0 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Lenovo Yoga Smart Tab 10.1 ZA3V 64GB | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 SM-P610 64GB | Samsung Galaxy Tab S7 + 12.4 SM-T976 128GB | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 2716 kr | 6666 kr |


