Logitech 915 LIGHTSPEED Wireless RGB Tactile (Nordic)
Nr. 33 ud af 54 i Gaming TastaturPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Logitech 915 LIGHTSPEED Wireless RGB Tactile (Nordic). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Logitech 915 LIGHTSPEED Wireless RGB Tactile (Nordic) for dig. Har du lyst til at læse mere om Logitech 915 LIGHTSPEED Wireless RGB Tactile (Nordic), kan du læse mere her.
1767.00 kr 1669 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Logitech G915 Lightspeed Wireless RGB Tactile (Nordic)
1669 kr

Logitech G915 Lightspeed Wireless RGB Tactile (Nordic)
1702 kr

Logitech G915 Lightspeed Wireless RGB Tactile (Nordic)
1789 kr

Logitech G915 Lightspeed Wireless RGB Tactile (Nordic)
1820 kr

Logitech G915 Lightspeed Wireless RGB Tactile (Nordic)
1855 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 404 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.6 ud af 380 brugere
bhphotovideo.com
5.0 ud af 24 brugere
ud af 404 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 404 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Ja |
| Forbindelse | USB |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Sprog (Layout) | Nordisk |
| Inklusiv Numpad | Ja |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farve | Sort |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 22 mm |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 475 mm |
| Vægt | 1025 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Logitech 915 LIGHTSPEED Wireless RGB Tactile (Nordic) | Ducky One 2 SF Cherry MX Silent Red RGB (Nordic) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 1669 kr | 830 kr | 859 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Ja | Nej | Nej | |
| Forbindelse | USB | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | - | Cherry MX Silent Red | HyperX | |
| Sprog (Layout) | Nordisk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Ja | Nej | Ja | |
| Belysning | Ja, RGB | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | - | - | - | |
| Højde | 22 mm | 40 mm | 37 mm | |
| Bredde | 150 mm | 325 mm | 444 mm | |
| Dybde | 475 mm | 108 mm | 174 mm | |
| Vægt | 1025 g | 635 g | 1530 g |


