Logitech G Pro X
Nr. 38 ud af 42 i Gaming HeadsetPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Logitech G Pro X. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Logitech G Pro X for dig. Har du lyst til at læse mere om Logitech G Pro X, kan du læse mere her.
918.60 kr 882 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Logitech G Pro X Superlight
882 kr

Logitech G Pro X Superlight
889 kr

Logitech G Pro X Superlight
889 kr

Logitech G Pro X Superlight
920 kr

Logitech G Pro X Superlight
1013 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 4913 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:

4.1 ud af 60 brugere

3.6 ud af 3147 brugere
4.4 ud af 1706 brugere
ud af 4913 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 4913 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Model | Over-Ear |
| Følsomhed | 91.7 dB/mW |
| Frekvensgang minimum | 20.0 Hz |
| Frekvensgang maksimum | 20000.0 Hz |
| Impedans (Hovedtelefon) | 35.0 ohm |
| Elementstørrelse | 50.0 mm |
| Mikrofon | Ja |
| Knapper & Kontrol | Lydstyrke kontrol |
| Trådløs | Nej |
| Foldbar | Nej |
| Farve | Nej |
| Konstruktion | Sort |
| Trådløs rækkevidde | Dynamisk |
| Simuleret surround sound | 2.0 (stereo) |
| Kabelstik | 3.5mm |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Vægt | 320.0 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Logitech G Pro X | SteelSeries Arctis 7P | Logitech G Pro Gaming Headset | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 882 kr | 1099 kr | 1990 kr |


