Logitech G613 WIreless (Nordic)
Nr. 47 ud af 54 i Gaming TastaturPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Logitech G613 WIreless (Nordic). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Logitech G613 WIreless (Nordic) for dig. Har du lyst til at læse mere om Logitech G613 WIreless (Nordic), kan du læse mere her.
2121 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Logitech G613 WIreless (Nordic)
2121 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 382 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.1 ud af 379 brugere
walmart.com
5.0 ud af 3 brugere
ud af 382 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 382 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Ja |
| Forbindelse | Bluetooth |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Switches | Logitech Romer-G |
| Sprog (Layout) | Nordisk |
| Inklusiv Numpad | Ja |
| Farve | Sort |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 33 mm |
| Bredde | 478 mm |
| Dybde | 216 mm |
| Vægt | 1460 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Logitech G613 WIreless (Nordic) | Ducky One 2 SF Cherry MX Silent Red RGB (Nordic) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 2121 kr | 830 kr | 859 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Ja | Nej | Nej | |
| Forbindelse | Bluetooth | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | Logitech Romer-G | Cherry MX Silent Red | HyperX | |
| Sprog (Layout) | Nordisk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Ja | Nej | Ja | |
| Belysning | - | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | Ja | - | - | |
| Højde | 33 mm | 40 mm | 37 mm | |
| Bredde | 478 mm | 325 mm | 444 mm | |
| Dybde | 216 mm | 108 mm | 174 mm | |
| Vægt | 1460 g | 635 g | 1530 g |


