Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic)
Nr. 45 ud af 54 i Gaming TastaturPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic) for dig. Har du lyst til at læse mere om Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic), kan du læse mere her.
1432.00 kr 1336 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic)
1336 kr

Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic)
1368 kr

Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic)
1368 kr

Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic)
1369 kr

Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic)
1719 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 2728 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.2 ud af 2672 brugere
amazon.in
4.1 ud af 56 brugere
ud af 2728 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 2728 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Nej |
| Forbindelse | USB |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Switches | Logitech Romer-G |
| Sprog (Layout) | Nordisk |
| Inklusiv Numpad | Ja |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farve | Sort |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 34 mm |
| Bredde | 505 mm |
| Dybde | 210 mm |
| Vægt | 1500 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming Keyboard (Nordic) | Ducky One 2 SF Cherry MX Silent Red RGB (Nordic) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 1336 kr | 830 kr | 859 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Nej | Nej | Nej | |
| Forbindelse | USB | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | Logitech Romer-G | Cherry MX Silent Red | HyperX | |
| Sprog (Layout) | Nordisk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Ja | Nej | Ja | |
| Belysning | Ja, RGB | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | Ja | - | - | |
| Højde | 34 mm | 40 mm | 37 mm | |
| Bredde | 505 mm | 325 mm | 444 mm | |
| Dybde | 210 mm | 108 mm | 174 mm | |
| Vægt | 1500 g | 635 g | 1530 g |


