Logitech G915 Lightspeed Clicky (Nordic)
Nr. 24 ud af 54 i Gaming TastaturPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Logitech G915 Lightspeed Clicky (Nordic). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Logitech G915 Lightspeed Clicky (Nordic) for dig. Har du lyst til at læse mere om Logitech G915 Lightspeed Clicky (Nordic), kan du læse mere her.
1419.40 kr 1363 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Logitech G915 TKL Lightspeed Clicky (Nordic)
1363 kr

Logitech G915 TKL Lightspeed Clicky (Nordic)
1363 kr

Logitech G915 TKL Lightspeed Clicky (Nordic)
1363 kr

Logitech G915 TKL Lightspeed Clicky (Nordic)
1419 kr

Logitech G915 TKL Lightspeed Clicky (Nordic)
1589 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 382 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.6 ud af 380 brugere
prisjakt.nu
3.5 ud af 2 brugere
ud af 382 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 382 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Ja |
| Forbindelse | USB |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Switches | GL Clicky |
| Sprog (Layout) | Nordisk |
| Inklusiv Numpad | Ja |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farve | Sort |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 22 mm |
| Bredde | 475 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Vægt | 1025 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Logitech G915 Lightspeed Clicky (Nordic) | Ducky One 2 SF Cherry MX Silent Red RGB (Nordic) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 1363 kr | 830 kr | 859 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Ja | Nej | Nej | |
| Forbindelse | USB | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | GL Clicky | Cherry MX Silent Red | HyperX | |
| Sprog (Layout) | Nordisk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Ja | Nej | Ja | |
| Belysning | Ja, RGB | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | - | - | - | |
| Højde | 22 mm | 40 mm | 37 mm | |
| Bredde | 475 mm | 325 mm | 444 mm | |
| Dybde | 150 mm | 108 mm | 174 mm | |
| Vægt | 1025 g | 635 g | 1530 g |


