Salta Junior 140cm
Nr. 63 ud af 89 i TrampolinPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Salta Junior 140cm. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Salta Junior 140cm for dig. Har du lyst til at læse mere om Salta Junior 140cm, kan du læse mere her.
881.20 kr 854 kr
Anmeldelser
ud af 6 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
5.0 ud af 2 brugere
bol.com/
4.0 ud af 4 brugere
ud af 6 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 6 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Nej |
| Form | Rund |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja |
| Maksimal personvægt | 35.0 kg |
| Antal fjedre | 30 stk |
| Farve | Pink, Sort |
| Antal ben | 6 stk |
| Tilbehør | 140.0 cm |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Kantpude (højde) | 195.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Salta Junior 140cm | Exit Silhouette Trampoline 366cm + Safety Net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 854 kr | 3399 kr | 2793 kr | |
| Til nedgravning | Nej | Nej | Nej | |
| Form | Rund | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | - | - | - | |
| Maksimal personvægt | 35.0 kg | 120.0 kg | 70.0 kg | |
| Antal fjedre | 30 stk | 72 stk | 48 stk | |
| Farve | Pink, Sort | Grøn, Pink, Sort | Grå | |
| Kvalitetsmærkninger | - | CE-godkendt, T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | |
| Maksimal belastning | - | 600.0 kg | 350.0 kg | |
| Antal ben | 6 stk | 4 stk | 3 stk | |
| Fjederlængde | - | 14.1 cm | 19.0 cm | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | - | 366.0 cm | 270.0 cm | |
| Kantpude (bredde) | - | 28.5 cm | 38.0 cm | |
| Kantpude (højde) | 195.0 cm | 2.0 cm | 2.0 cm | |
| Total højde | - | 266.0 cm | 250.0 cm | |
| Højde | - | 84.0 cm | 70.0 cm | |
| Dybde | - | - | - | |
| Bredde | - | - | - | |
| Vægt | - | - | - |







