ASUS ROG Chariot Core Gaming Chair – Black
PÃ¥ denne side vil du fÃ¥ alt den information du skal bruge om ASUS ROG Chariot Core Gaming Chair – Black. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring ASUS ROG Chariot Core Gaming Chair – Black for dig. Har du lyst til at læse mere om ASUS ROG Chariot Core Gaming Chair – Black, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 31 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
amazon.co.uk
4.9 ud af 28 brugere
box.co.uk
9.3 ud af 3 brugere
ud af 31 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 31 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktegenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Justerbar ryglæn, Justerbar siddehøjde, Justerbare armlæn, Lumbalpude, Nakkepude, Rokkende funktion |
| Farve | Sort |
| Materiale | Aluminium, PU læder, Stål |
| Ã?vre rygbredde | 565 mm |
| Lavere rygbredde | 330 mm |
| Ryglænet højde | 330 mm |
| Udvendig sædebredde | 390 mm |
| Sædedybde | 580 mm |
| Sædehøjde minimum | 460 mm |
| Mak. siddehøjde | 540 mm |
| Maks. belastning | 120 kg |
| Nettovægt | 26 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
ASUS ROG Chariot Core Gaming Chair – Black | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|
| Pris | 0 kr | |
| Egenskaber | Justerbar ryglæn, Justerbar siddehøjde, Justerbare armlæn, Lumbalpude, Nakkepude, Rokkende funktion | |
| Farve | Sort | |
| Materiale | Aluminium, PU læder, Stål | |
| Ã?vre rygbredde | 565 mm | |
| Lavere rygbredde | 330 mm | |
| Ryglænet højde | 330 mm | |
| Udvendig sædebredde | 390 mm | |
| Indre sædebredde | - | |
| Sædedybde | 580 mm | |
| Sædehøjde minimum | 460 mm | |
| Mak. siddehøjde | 540 mm | |
| Armlæn min. højde | - | |
| Armlæn maks. højde | - | |
| Maks. belastning | 120 kg | |
| Nettovægt | 26 kg |
