Berg Grand Favorit Inground 520x345cm
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Berg Grand Favorit Inground 520x345cm. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Berg Grand Favorit Inground 520x345cm for dig. Har du lyst til at læse mere om Berg Grand Favorit Inground 520x345cm, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Ja |
| Form | Oval |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Nej |
| Inklusiv stige | No |
| Maksimal personvægt | 120.0 kg |
| Antal fjedre | 96 stk |
| Farve | Grå, Grøn |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 38.0 cm |
| Kantpude (højde) | 27.0 cm |
| Højde | 520.0 cm |
| Dybde | 345.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Berg Grand Favorit Inground 520x345cm | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Salta Premium Black Edition 396cm + Safety Net | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 2793 kr | 4950 kr | |
| Til nedgravning | Ja | Nej | Nej | |
| Form | Oval | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Nej | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | No | - | No | |
| Maksimal personvægt | 120.0 kg | 70.0 kg | 150.0 kg | |
| Antal fjedre | 96 stk | 48 stk | 72 stk | |
| Farve | Grå, Grøn | Grå | Sort | |
| Kvalitetsmærkninger | - | CE-godkendt, T�V-godkendt | - | |
| Maksimal belastning | - | 350.0 kg | - | |
| Antal ben | - | 3 stk | 4 stk | |
| Fjederlængde | - | 19.0 cm | - | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | 38.0 cm | 270.0 cm | - | |
| Kantpude (bredde) | - | 38.0 cm | - | |
| Kantpude (højde) | 27.0 cm | 2.0 cm | - | |
| Total højde | - | 250.0 cm | 91.0 cm | |
| Højde | 520.0 cm | 70.0 cm | - | |
| Dybde | 345.0 cm | - | - | |
| Bredde | - | - | - | |
| Vægt | - | - | - |


