Jem & Fix Trampolin Ã?426 cm inkl. kantpude og net
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Jem & Fix Trampolin �426 cm inkl. kantpude og net. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Jem & Fix Trampolin �426 cm inkl. kantpude og net for dig. Har du lyst til at læse mere om Jem & Fix Trampolin �426 cm inkl. kantpude og net, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
5.0 ud af 1 brugere
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Nej |
| Form | Rund |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja |
| Maksimal personvægt | 150.0 kg |
| Antal fjedre | 84 stk |
| Farve | Blå, Sort |
| Maksimal belastning | 150.0 kg |
| Antal ben | 6 stk |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 426.0 cm |
| Højde | 82.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Jem & Fix Trampolin �426 cm inkl. kantpude og net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Salta Premium Black Edition 396cm + Safety Net | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 2793 kr | 4950 kr | |
| Til nedgravning | Nej | Nej | Nej | |
| Form | Rund | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | - | - | No | |
| Maksimal personvægt | 150.0 kg | 70.0 kg | 150.0 kg | |
| Antal fjedre | 84 stk | 48 stk | 72 stk | |
| Farve | Blå, Sort | Grå | Sort | |
| Kvalitetsmærkninger | - | CE-godkendt, T�V-godkendt | - | |
| Maksimal belastning | 150.0 kg | 350.0 kg | - | |
| Antal ben | 6 stk | 3 stk | 4 stk | |
| Fjederlængde | - | 19.0 cm | - | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | 426.0 cm | 270.0 cm | - | |
| Kantpude (bredde) | - | 38.0 cm | - | |
| Kantpude (højde) | - | 2.0 cm | - | |
| Total højde | - | 250.0 cm | 91.0 cm | |
| Højde | 82.0 cm | 70.0 cm | - | |
| Dybde | - | - | - | |
| Bredde | - | - | - | |
| Vægt | - | - | - |


