Jungle Gym Legetårn inkl. rutsjebane og gynger
Nr. 10 ud af 8 i Sandkasse med LågPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Jungle Gym Legetårn inkl. rutsjebane og gynger. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Jungle Gym Legetårn inkl. rutsjebane og gynger for dig. Har du lyst til at læse mere om Jungle Gym Legetårn inkl. rutsjebane og gynger, kan du læse mere her.
3936.40 kr 3746 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris
Jungle Gym Castle 2 Swing
3746 kr
Jungle Gym Castle 2 Swing
3759 kr
Jungle Gym Castle 2 Swing
3779 kr
Jungle Gym Castle 2 Swing
4199 kr
Jungle Gym Castle 2 Swing
4199 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produkt | |
|---|---|
| Kategori | Legeplads |
| Legeplads | Gyngestativ, Rebstige, Rutsjebane, Sandkasse |
| Produktinformation | |
|---|---|
| Materiale | Plastik, Træ |
| Moduler som indgår | Gynge, Rebstige, Rutsjebane |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Bredde | 832.0 cm |
| Dybde | 407.0 cm |
| Højde | 300.0 cm |
| Vægt | 134.49 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Jungle Gym Legetårn inkl. rutsjebane og gynger | Jungle Gym Jungle Cubby 804269 | Jungle Gym Jungle Club | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 3746 kr | 3990 kr | 4487 kr | |
| Kategori | Legeplads | Legeplads | Legeplads | |
| Legeplads | Gyngestativ, Rebstige, Rutsjebane, Sandkasse | Klatrestativ, Rutsjebane, Sandkasse | Klatrestativ, Rutsjebane, Sandkasse | |
| Alder (fra måned) | - | - | - | |
| Alder (fra) | - | - | - | |
| Materiale | Plastik, Træ | Træ | Træ | |
| Serie | - | - | - | |
| Antal | - | - | - | |
| Moduler som indgår | Gynge, Rebstige, Rutsjebane | Rutsjebane | Rutsjebane | |
| Maksimal belastning | - | - | 50.0 kg | |
| Farve | - | - | - | |
| Med tag | - | - | - | |
| Tema | - | - | - | |
| Materialeinformation | - | - | - | |
| Bredde | 832.0 cm | 153.0 cm | 296.0 cm | |
| Dybde | 407.0 cm | 402.0 cm | 151.0 cm | |
| Højde | 300.0 cm | 305.0 cm | 300.0 cm | |
| Vægt | 134.49 kg | - | - |


