Keychron K4 Wireless RGB V2 (Nordic)
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Keychron K4 Wireless RGB V2 (Nordic). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Keychron K4 Wireless RGB V2 (Nordic) for dig. Har du lyst til at læse mere om Keychron K4 Wireless RGB V2 (Nordic), kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 2754 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
keychron.com
4.2 ud af 250 brugere
amazon.com
4.6 ud af 2504 brugere
ud af 2754 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 2754 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Ja |
| Forbindelse | USB |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Switches | Gateron Red |
| Sprog (Layout) | Nordisk |
| Inklusiv Numpad | Ja |
| Belysning | RGB |
| Farve | Sort |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 38 mm |
| Bredde | 376 mm |
| Dybde | 129 mm |
| Vægt | 933 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Keychron K4 Wireless RGB V2 (Nordic) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | SteelSeries Apex Pro (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 859 kr | 1699 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Ja | Nej | Nej | |
| Forbindelse | USB | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | Gateron Red | HyperX | OmniPoint | |
| Sprog (Layout) | Nordisk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Ja | Ja | Ja | |
| Belysning | RGB | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | - | - | Ja | |
| Højde | 38 mm | 37 mm | 40 mm | |
| Bredde | 376 mm | 444 mm | 437 mm | |
| Dybde | 129 mm | 174 mm | 139 mm | |
| Vægt | 933 g | 1530 g | 971 g |


