Kingston HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Red (Nordic)
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Kingston HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Red (Nordic). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Kingston HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Red (Nordic) for dig. Har du lyst til at læse mere om Kingston HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Red (Nordic), kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 8 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
5.0 ud af 1 brugere
prisjakt.nu
4.4 ud af 7 brugere
ud af 8 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 8 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Nej |
| Forbindelse | USB |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Switches | Cherry MX Red |
| Sprog (Layout) | Nordisk |
| Inklusiv Numpad | Ja |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farve | Sort |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 39 mm |
| Bredde | 444 mm |
| Dybde | 169 mm |
| Vægt | 1500 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Kingston HyperX Alloy Elite RGB Cherry MX Red (Nordic) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | SteelSeries Apex Pro (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 859 kr | 1699 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Nej | Nej | Nej | |
| Forbindelse | USB | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | Cherry MX Red | HyperX | OmniPoint | |
| Sprog (Layout) | Nordisk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Ja | Ja | Ja | |
| Belysning | Ja, RGB | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | Ja | - | Ja | |
| Højde | 39 mm | 37 mm | 40 mm | |
| Bredde | 444 mm | 444 mm | 437 mm | |
| Dybde | 169 mm | 174 mm | 139 mm | |
| Vægt | 1500 g | 1530 g | 971 g |


