Salta Premium Black Edition Rectangular 305×214 + Safety Net
PÃ¥ denne side vil du fÃ¥ alt den information du skal bruge om Salta Premium Black Edition Rectangular 305×214 + Safety Net. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Salta Premium Black Edition Rectangular 305×214 + Safety Net for dig. Har du lyst til at læse mere om Salta Premium Black Edition Rectangular 305×214 + Safety Net, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Nej |
| Form | Rektangulær |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja |
| Maksimal personvægt | 150.0 kg |
| Antal fjedre | 76 stk |
| Farve | Sort |
| Kvalitetsmærkninger | CE-godkendt, T�V-godkendt |
| Maksimal belastning | 375.0 kg |
| Antal ben | 4 stk |
| Fjederlængde | 18.5 cm |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Kantpude (bredde) | 29.0 cm |
| Kantpude (højde) | 2.5 cm |
| Total højde | 270.0 cm |
| Højde | 89.0 cm |
| Dybde | 305.0 cm |
| Bredde | 214.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Salta Premium Black Edition Rectangular 305×214 + Safety Net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Salta Premium Black Edition 396cm + Safety Net | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 2793 kr | 4950 kr | |
| Til nedgravning | Nej | Nej | Nej | |
| Form | Rektangulær | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | - | - | No | |
| Maksimal personvægt | 150.0 kg | 70.0 kg | 150.0 kg | |
| Antal fjedre | 76 stk | 48 stk | 72 stk | |
| Farve | Sort | Grå | Sort | |
| Kvalitetsmærkninger | CE-godkendt, T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | - | |
| Maksimal belastning | 375.0 kg | 350.0 kg | - | |
| Antal ben | 4 stk | 3 stk | 4 stk | |
| Fjederlængde | 18.5 cm | 19.0 cm | - | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | - | 270.0 cm | - | |
| Kantpude (bredde) | 29.0 cm | 38.0 cm | - | |
| Kantpude (højde) | 2.5 cm | 2.0 cm | - | |
| Total højde | 270.0 cm | 250.0 cm | 91.0 cm | |
| Højde | 89.0 cm | 70.0 cm | - | |
| Dybde | 305.0 cm | - | - | |
| Bredde | 214.0 cm | - | - | |
| Vægt | - | - | - |


