Samsung WW90T986ASH
Nr. 1 ud af 29 i Frontbetjent VaskemaskinePå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Samsung WW90T986ASH. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Samsung WW90T986ASH for dig. Har du lyst til at læse mere om Samsung WW90T986ASH, kan du læse mere her.
7949 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Samsung WW90T986ASH
7949 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Fordele
Her kan du se hvilke fordele Samsung WW90T986ASH har.
Bedst i test
Fremragende kvalitet
Flot design
Anmeldelser
ud af 685 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.9 ud af 331 brugere
coolblue.nl
4.4 ud af 47 brugere
samsung.com
5.0 ud af 271 brugere
mediamarkt.pl
4.8 ud af 18 brugere
elkjop.no
3.8 ud af 18 brugere
ud af 685 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 685 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produkt | |
|---|---|
| Kategori | Vaskemaskiner |
| Produktinformation | |
|---|---|
| Placering | Fritstående |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjente |
| Farve | Hvid |
| Kapacitet | 9.0 kg |
| Centrifugeringsevne | A |
| Støjniveauklasse | A |
| Støjniveau (vask) | 52.0 dB |
| Støjniveau (centrifugering) | 72 dB |
| Egenskaber | |
|---|---|
| Egenskaber | Automatisk dosering, Bubble Soak, Børnesikring, Dampfunktion, Forsinket start, Tilføj genstande under vask, Wi-Fi |
| Strømforbrug | |
|---|---|
| Energiklasse | A |
| Spænding | 230 V (220-240 V) |
| Energiforbrug pr. 100 vaskecyklusser | 49.0 kW/h |
| Vandforbrug | |
|---|---|
| Vandforbrug (pr. vask) | 50.0 L |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Standardbredde | 60 cm |
| Højde | 85.0 cm |
| Bredde | 60.0 cm |
| Dybde | 60.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Samsung WW90T986ASH | Miele WWD020 WCS | Miele WSG 363 WCS | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 7949 kr | 6499 kr | 12895 kr | |
| Kategori | Vaskemaskiner | Vaskemaskiner | Vaskemaskiner | |
| Placering | Fritstående | Fritstående | Fritstående | |
| Front- eller topbetjent | Frontbetjente | Frontbetjente | Frontbetjente | |
| Farve | Hvid | Hvid | Hvid | |
| Kapacitet | 9.0 kg | 8.0 kg | 9.0 kg | |
| Vaskeevne | - | - | - | |
| Centrifugeringsevne | A | B | B | |
| Støjniveauklasse | A | - | A | |
| Støjniveau (vask) | 52.0 dB | - | 48.0 dB | |
| Støjniveau (centrifugering) | 72 dB | - | 72 dB | |
| Tromlekapacitet | - | - | - | |
| Tørrekapacitet | - | - | - | |
| Egenskaber | Automatisk dosering, Bubble Soak, Børnesikring, Dampfunktion, Forsinket start, Tilføj genstande under vask, Wi-Fi | Børnesikring, Forsinket start, Kulfri motor | Appkompatibel, Automatisk dosering, Wi-Fi | |
| Centrifugeringhastighed | - | 1400 rpm | 1400 rpm | |
| Restfugtighed | - | - | 40.0 % | |
| Hurtig vask | - | - | - | |
| Energiklasse | A | A | A | |
| Energiklasse (Vaskemaskine & Tørretumbler) | - | - | - | |
| Spænding | 230 V (220-240 V) | 230 V (220-240 V) | 230 V (220-240 V) | |
| Energiforbrug (pr. vask) | - | - | - | |
| Energiforbrug pr. 100 vaskecyklusser | 49.0 kW/h | 47.0 kW/h | 49.0 kW/h | |
| Energiforbrug pr. 100 vask/tørring | - | - | - | |
| Vandforbrug (pr. vask) | 50.0 L | - | 54.0 L | |
| Vandforbrug pr. vask/tørring | - | - | - | |
| Standardbredde | 60 cm | 60 cm | 60 cm | |
| Højde | 85.0 cm | 85.0 cm | 85.0 cm | |
| Bredde | 60.0 cm | 60.0 cm | 59.6 cm | |
| Dybde | 60.0 cm | 64.0 cm | 64.3 cm | |
| Dybde med døråbning | - | - | 107.7 cm | |
| Vægt | - | 80.0 kg | - |


