TP-Link Deco X20 (3-pack)
Nr. 9 ud af 81 i Mesh RouterPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om TP-Link Deco X20 (3-pack). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring TP-Link Deco X20 (3-pack) for dig. Har du lyst til at læse mere om TP-Link Deco X20 (3-pack), kan du læse mere her.
1767.20 kr 1682 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

TP-Link Deco X20 (3-pack)
1682 kr

TP-Link Deco X20 (3-pack)
1682 kr

TP-Link Deco X20 (3-pack)
1734 kr

TP-Link Deco X20 (3-pack)
1869 kr

TP-Link Deco X20 (3-pack)
1869 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 9641 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.5 ud af 1353 brugere
amazon.com
4.6 ud af 8288 brugere
ud af 9641 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 9641 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mesh-netværk | Ja |
| Frekvensbånd | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 574 Mbps |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 1201 Mbps |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Trådløs hastighed (maksimal) | 1201 Mbps |
| Ethernet Speed | Gigabit Ethernet |
| Ekstern antenne | Nej |
| VoIP (SIP) | Nej |
| MIMO | Ja |
| xDSL modem | Nej |
| Power over Ethernet (PoE) | Nej |
| Tilslutning og porte | |
|---|---|
| LAN-porte | 2 |
| WAN-porte | 1 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Rackmonterbar | Nej |
| Bredde | 11.4 cm |
| Dybde | 11.0 cm |
| Højde | 11.4 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
TP-Link Deco X20 (3-pack) | Xiaomi Mesh System AX3000 (1-pack) | AVM Fritz! Box 4060 | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 1682 kr | 515 kr | 1792 kr | |
| Wi-Fi | Ja | Ja | Ja | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) | Wi-Fi 6 (802.11ax) | Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Mesh-netværk | Ja | Ja | Ja | |
| Frekvensbånd | 2,4 GHz, 5 GHz | 2,4 GHz, 5 GHz | 2,4 GHz, 5 GHz | |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 574 Mbps | 574 Mbps | - | |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 1201 Mbps | 2402 Mbps | - | |
| Understøttede bånd | Dual-band | Dual-band | Tri-band | |
| Trådløs hastighed (maksimal) | 1201 Mbps | - | - | |
| Ethernet Speed | Gigabit Ethernet | Ethernet | Ethernet, Gigabit Ethernet | |
| Mobilnetværk | - | - | - | |
| Ekstern antenne | Nej | Nej | Nej | |
| Antenner | - | - | - | |
| Trådløs sikkerhed | - | WPA-PSK, WPA2-PSK | WPA2, WPA3 | |
| Router-sikkerhed | - | - | VPN | |
| VPN-protokol | - | - | - | |
| VoIP (SIP) | Nej | Nej | Ja | |
| MIMO | Ja | Nej | Ja | |
| xDSL modem | Nej | Nej | Nej | |
| Power over Ethernet (PoE) | Nej | Nej | Nej | |
| Udgivelsesår | - | - | - | |
| Link Aggregation | - | - | - | |
| LAN-porte | 2 | 3 | 4 | |
| WAN-porte | 1 | 1 | 1 | |
| USB-porte | - | - | 1 | |
| Rackmonterbar | Nej | Nej | Nej | |
| Bredde | 11.4 cm | 9.7 cm | - | |
| Dybde | 11.0 cm | 9.7 cm | 21.0 cm | |
| Højde | 11.4 cm | - | - | |
| Vægt | - | - | - |


