Anne Pro 2 Wireless RGB Gateron Red (Nordic)
Nr. 26 ud af 54 i Gaming TastaturPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Anne Pro 2 Wireless RGB Gateron Red (Nordic). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Anne Pro 2 Wireless RGB Gateron Red (Nordic) for dig. Har du lyst til at læse mere om Anne Pro 2 Wireless RGB Gateron Red (Nordic), kan du læse mere her.
445 kr
Anmeldelser
ud af 3513 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
amazon.in
4.6 ud af 3513 brugere
ud af 3513 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 3513 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Ja |
| Forbindelse | Bluetooth |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Switches | Gateron Red |
| Sprog (Layout) | Nordisk |
| Inklusiv Numpad | Nej |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farve | Sort |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 40 mm |
| Bredde | 284 mm |
| Dybde | 97 mm |
| Vægt | 635 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Anne Pro 2 Wireless RGB Gateron Red (Nordic) | Ducky One 2 SF Cherry MX Silent Red RGB (Nordic) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 445 kr | 830 kr | 859 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Ja | Nej | Nej | |
| Forbindelse | Bluetooth | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | Gateron Red | Cherry MX Silent Red | HyperX | |
| Sprog (Layout) | Nordisk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Nej | Nej | Ja | |
| Belysning | Ja, RGB | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | - | - | - | |
| Højde | 40 mm | 40 mm | 37 mm | |
| Bredde | 284 mm | 325 mm | 444 mm | |
| Dybde | 97 mm | 108 mm | 174 mm | |
| Vægt | 635 g | 635 g | 1530 g |



