Ariete Gran Gelato Metal
Nr. 1 ud af 43 i IsmaskinePå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Ariete Gran Gelato Metal. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Ariete Gran Gelato Metal for dig. Har du lyst til at læse mere om Ariete Gran Gelato Metal, kan du læse mere her.
1549.00 kr 1355 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Ariete Gran Gelato Metal
1355 kr

Ariete Gran Gelato Metal
1355 kr

Ariete Gran Gelato Metal
1355 kr

Ariete Gran Gelato Metal
1755 kr

Ariete Gran Gelato Metal
1925 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 49 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4 ud af 1 brugere
amazon.fr
4.8 ud af 48 brugere
ud af 49 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 49 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kapacitet | 1.0 L |
| Effekt | 135 W |
| Egenskaber | Display, Indbygget kompressor, Timer |
| Tilgængelige farver | Hvid, Sølv |
| Højde | 380 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Bredde | 270 mm |
| Vægt | 11.0 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Ariete Gran Gelato Metal | Wilfa ICM-2SB XL | Musso Stella | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 1355 kr | 2499 kr | 7995 kr | |
| Kapacitet | 1.0 L | 2.0 L | 1.5 L | |
| Forberedelsestid | - | 60 min | 40 min | |
| Effekt | 135 W | 180 W | 250 W | |
| Egenskaber | Display, Indbygget kompressor, Timer | Display, Indbygget kompressor, Timer | Softice, Timer | |
| Tilgængelige farver | Hvid, Sølv | - | Sølv | |
| Højde | 380 mm | 262 mm | 310 mm | |
| Dybde | 300 mm | 285 mm | 350 mm | |
| Bredde | 270 mm | 425 mm | 510 mm | |
| Vægt | 11.0 kg | 12.0 kg | 31.0 kg | |
| Indfrysningstid | - | - | - |


