Berg Grand Champion Inground 470x310cm
Nr. 71 ud af 89 i TrampolinPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Berg Grand Champion Inground 470x310cm. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Berg Grand Champion Inground 470x310cm for dig. Har du lyst til at læse mere om Berg Grand Champion Inground 470x310cm, kan du læse mere her.
12149 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Berg Grand Champion Deluxe Inground Trampoline 470x310cm + Safety Net
12149 kr

Berg Grand Champion Deluxe Inground Trampoline 470x310cm + Safety Net
12149 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Ja |
| Form | Oval |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Nej |
| Inklusiv stige | No |
| Maksimal personvægt | 120.0 kg |
| Antal fjedre | 112 stk |
| Farve | Grå, Grøn |
| Kvalitetsmærkninger | T�V-godkendt |
| Maksimal belastning | 600.0 kg |
| Antal ben | 8 stk |
| Fjederlængde | 1.9 cm |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 470.0 cm |
| Kantpude (bredde) | 39.0 cm |
| Kantpude (højde) | 3.0 cm |
| Bredde | 310.0 cm |
| Vægt | 82.0 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Berg Grand Champion Inground 470x310cm | Exit Silhouette Trampoline 366cm + Safety Net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 12149 kr | 3399 kr | 2793 kr | |
| Til nedgravning | Ja | Nej | Nej | |
| Form | Oval | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Nej | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | No | - | - | |
| Maksimal personvægt | 120.0 kg | 120.0 kg | 70.0 kg | |
| Antal fjedre | 112 stk | 72 stk | 48 stk | |
| Farve | Grå, Grøn | Grøn, Pink, Sort | Grå | |
| Kvalitetsmærkninger | T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | |
| Maksimal belastning | 600.0 kg | 600.0 kg | 350.0 kg | |
| Antal ben | 8 stk | 4 stk | 3 stk | |
| Fjederlængde | 1.9 cm | 14.1 cm | 19.0 cm | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | 470.0 cm | 366.0 cm | 270.0 cm | |
| Kantpude (bredde) | 39.0 cm | 28.5 cm | 38.0 cm | |
| Kantpude (højde) | 3.0 cm | 2.0 cm | 2.0 cm | |
| Total højde | - | 266.0 cm | 250.0 cm | |
| Højde | - | 84.0 cm | 70.0 cm | |
| Dybde | - | - | - | |
| Bredde | 310.0 cm | - | - | |
| Vægt | 82.0 kg | - | - |


