Berg Grand Champion InGround 520cm + Safety Net Deluxe
Nr. 17 ud af 89 i TrampolinPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Berg Grand Champion InGround 520cm + Safety Net Deluxe. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Berg Grand Champion InGround 520cm + Safety Net Deluxe for dig. Har du lyst til at læse mere om Berg Grand Champion InGround 520cm + Safety Net Deluxe, kan du læse mere her.
13249 kr
Anmeldelser
ud af 1 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
5.0 ud af 1 brugere
ud af 1 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 1 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Ja |
| Form | Oval |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja |
| Inklusiv stige | No |
| Maksimal personvægt | 120.0 kg |
| Farve | Grå, Grøn, Sort |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Kantpude (bredde) | 38.0 cm |
| Kantpude (højde) | 3.0 cm |
| Dybde | 520.0 cm |
| Bredde | 345.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Berg Grand Champion InGround 520cm + Safety Net Deluxe | Exit Silhouette Trampoline 366cm + Safety Net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 13249 kr | 3399 kr | 2793 kr | |
| Til nedgravning | Ja | Nej | Nej | |
| Form | Oval | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | No | - | - | |
| Maksimal personvægt | 120.0 kg | 120.0 kg | 70.0 kg | |
| Antal fjedre | - | 72 stk | 48 stk | |
| Farve | Grå, Grøn, Sort | Grøn, Pink, Sort | Grå | |
| Kvalitetsmærkninger | - | CE-godkendt, T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | |
| Maksimal belastning | - | 600.0 kg | 350.0 kg | |
| Antal ben | - | 4 stk | 3 stk | |
| Fjederlængde | - | 14.1 cm | 19.0 cm | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | - | 366.0 cm | 270.0 cm | |
| Kantpude (bredde) | 38.0 cm | 28.5 cm | 38.0 cm | |
| Kantpude (højde) | 3.0 cm | 2.0 cm | 2.0 cm | |
| Total højde | - | 266.0 cm | 250.0 cm | |
| Højde | - | 84.0 cm | 70.0 cm | |
| Dybde | 520.0 cm | - | - | |
| Bredde | 345.0 cm | - | - | |
| Vægt | - | - | - |




