HP Omen 30L GT13-1831no
Nr. 1 ud af 1 i Gamer PCPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om HP Omen 30L GT13-1831no. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring HP Omen 30L GT13-1831no for dig. Har du lyst til at læse mere om HP Omen 30L GT13-1831no, kan du læse mere her.
15018 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

HP Omen 30L GT13-1831no
15018 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
elkjop.no
3.5 ud af 2 brugere
elgiganten.se
5.0 ud af 2 brugere
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Tower |
| Platform | PC |
| Operativsystem | Windows 10 Home |
| Optisk drev | Nej |
| Udgivelsesår | 2021 |
| Tilslutningsmuligheder | |
|---|---|
| USB | 9 |
| USB-C | 1 |
| Ethernet | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 3 |
| Skærm | |
|---|---|
| Monitor | Nej |
| Lagring | |
|---|---|
| Harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Harddiske | 1 |
| Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Lyd | |
|---|---|
| Lydkort | Ja |
| Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforsyning | 750 W |
| Processor | |
|---|---|
| Processor-serie | Intel Core i7 |
| Processor-model | 11700K |
| Processorhastighed | 3.6 GHz |
| Processorkerner | 8 |
| Grafik | |
|---|---|
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3080 |
| Grafikkort-hukommelse | 10 GB |
| Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 |
| Mål | |
|---|---|
| Højde | 43.3 cm |
| Bredde | 16.5 cm |
| Dybde | 42.2 cm |
| Vægt | 12.9 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
HP Omen 30L GT13-1831no | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|
| Pris | 15018 kr | |
| Kategori | Tower | |
| Platform | PC | |
| Operativsystem | Windows 10 Home | |
| Optisk drev | Nej | |
| Miljømærke | - | |
| Udgivelsesår | 2021 | |
| USB | 9 | |
| USB-C | 1 | |
| Ethernet | 1 | |
| HDMI | 1 | |
| DisplayPort | 3 | |
| DVI | - | |
| VGA | - | |
| Thunderbolt | - | |
| Monitor | Nej | |
| Touch Skærm | - | |
| Skærmstørrelse | - | |
| Harddisk | SSD | |
| SSD-størrelse | 1 TB | |
| Harddiske | 1 | |
| HDD-størrelse | - | |
| Hukommelseskortlæser | - | |
| RAM | 16 GB | |
| Hukommelsestype | DDR4 | |
| Lydkort | Ja | |
| Strømforsyning | 750 W | |
| Processor-serie | Intel Core i7 | |
| Processor-model | 11700K | |
| Processorhastighed | 3.6 GHz | |
| Processorkerner | 8 | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3080 | |
| Grafikkort-hukommelse | 10 GB | |
| Grafikkort AMD | - | |
| Bluetooth | Ja | |
| Wi-Fi | Ja | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 | |
| Højde | 43.3 cm | |
| Bredde | 16.5 cm | |
| Dybde | 42.2 cm | |
| Vægt | 12.9 kg |
