KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB
Nr. 18 ud af 78 i KøkkenmaskinerPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB for dig. Har du lyst til at læse mere om KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB, kan du læse mere her.
5272.50 kr 4799 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB
4799 kr

KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB
5309 kr

KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB
5309 kr

KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB
5673 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 8590 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.7 ud af 8589 brugere
geizhals.at
5.0 ud af 1 brugere
ud af 8590 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 8590 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Tilbehør inkluderet | Citruspresser, Dejkrog, Fladt piskeris, Låg, Piskeris |
| Skålkapacitet | 4.8 L |
| Effekt | 300 W |
| Hastighedstrin | 10 |
| Egenskaber | Stænkbeskyttelse, Turbo/Pulse funktion |
| Beholdermateriale | Rustfrit stål |
| Farve | Blå |
| Højde | 36.0 cm |
| Dybde | 37.0 cm |
| Vægt | 10.9 kg |
| Antal inkluderede skåle | 2 stk |
| Bredde | 24.0 cm |
| Producent farve | Vintage Blue |
| Ledningslængde | 106.0 cm |
| Skålkapacitet (kg) | 1.0 kg |
| Skålkapacitet (kg) | 1.0 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
KitchenAid Artisan 5KSM175PSEVB | KitchenAid Artisan 5KSM185PSEAC | KitchenAid Artisan 5KSM175PSEDR | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 4799 kr | 6399 kr | 4829 kr | |
| Sæt | - | - | - | |
| Tilbehør inkluderet | Citruspresser, Dejkrog, Fladt piskeris, Låg, Piskeris | Citruspresser, Dejkrog, Fladt piskeris, Låg, Piskeris | Dejkrog, Dejskraber, Fladt piskeris, Piskeris | |
| Skålkapacitet | 4.8 L | 4.8 L | 4.8 L | |
| Effekt | 300 W | 300 W | 300 W | |
| Hastighedstrin | 10 | 10 | 10 | |
| Egenskaber | Stænkbeskyttelse, Turbo/Pulse funktion | Del tåler opvaskemaskine, Stænkbeskyttelse, Turbo/Pulse funktion | Del tåler opvaskemaskine, Stænkbeskyttelse, Turbo/Pulse funktion | |
| Beholdermateriale | Rustfrit stål | Rustfrit stål | Rustfrit stål | |
| Materiale | - | Metal | Metal | |
| Farve | Blå | Beige | Pink | |
| Højde | 36.0 cm | 36.0 cm | 36.0 cm | |
| Dybde | 37.0 cm | 37.0 cm | 37.0 cm | |
| Vægt | 10.9 kg | 11.1 kg | 10.98 kg | |
| Antal inkluderede skåle | 2 stk | 2 stk | 2 stk | |
| Bredde | 24.0 cm | 24.0 cm | 24.0 cm | |
| Producent farve | Vintage Blue | Creme | Dried Rose | |
| Ledningslængde | 106.0 cm | 145.0 cm | 106.0 cm | |
| Volume | - | - | - | |
| Skålkapacitet (kg) | 1.0 kg | - | - | |
| Mixerkapacitet | - | - | - | |
| Skålkapacitet (kg) | 1.0 kg | - | - |


