Lenovo Legion T5 28IMB05 90NC00KGMW
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Lenovo Legion T5 28IMB05 90NC00KGMW. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Lenovo Legion T5 28IMB05 90NC00KGMW for dig. Har du lyst til at læse mere om Lenovo Legion T5 28IMB05 90NC00KGMW, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Tower |
| Platform | PC |
| Operativsystem | Windows 10 Home |
| Optisk drev | Nej |
| Miljømærke | EnergyStar |
| Udgivelsesår | 2021 |
| Tilslutningsmuligheder | |
|---|---|
| USB | 7 |
| USB-C | 1 |
| Ethernet | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 3 |
| Skærm | |
|---|---|
| Monitor | Nej |
| Lagring | |
|---|---|
| Harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Harddiske | 1 |
| Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Lyd | |
|---|---|
| Lydkort | Ja |
| Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforsyning | 650 W |
| Processor | |
|---|---|
| Processor-serie | Intel Core i7 |
| Processor-model | 10700 |
| Processorhastighed | 2.9 GHz |
| Processorkerner | 8 |
| Grafik | |
|---|---|
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3070 |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB |
| Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 |
| Mål | |
|---|---|
| Højde | 45.7 cm |
| Bredde | 18.45 cm |
| Dybde | 45.6 cm |
| Vægt | 14.0 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Lenovo Legion T5 28IMB05 90NC00KGMW | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|
| Pris | 0 kr | |
| Kategori | Tower | |
| Platform | PC | |
| Operativsystem | Windows 10 Home | |
| Optisk drev | Nej | |
| Miljømærke | EnergyStar | |
| Udgivelsesår | 2021 | |
| USB | 7 | |
| USB-C | 1 | |
| Ethernet | 1 | |
| HDMI | 1 | |
| DisplayPort | 3 | |
| DVI | - | |
| VGA | - | |
| Thunderbolt | - | |
| Monitor | Nej | |
| Touch Skærm | - | |
| Skærmstørrelse | - | |
| Harddisk | SSD | |
| SSD-størrelse | 1 TB | |
| Harddiske | 1 | |
| HDD-størrelse | - | |
| Hukommelseskortlæser | - | |
| RAM | 16 GB | |
| Hukommelsestype | DDR4 | |
| Lydkort | Ja | |
| Strømforsyning | 650 W | |
| Processor-serie | Intel Core i7 | |
| Processor-model | 10700 | |
| Processorhastighed | 2.9 GHz | |
| Processorkerner | 8 | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3070 | |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB | |
| Grafikkort AMD | - | |
| Bluetooth | Ja | |
| Wi-Fi | Ja | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 | |
| Højde | 45.7 cm | |
| Bredde | 18.45 cm | |
| Dybde | 45.6 cm | |
| Vægt | 14.0 kg |
