Lenovo Legion T5 90RC00GKMW
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Lenovo Legion T5 90RC00GKMW. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Lenovo Legion T5 90RC00GKMW for dig. Har du lyst til at læse mere om Lenovo Legion T5 90RC00GKMW, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Tower |
| Platform | PC |
| Operativsystem | Windows 10 |
| Miljømærke | EnergyStar |
| Tilslutningsmuligheder | |
|---|---|
| USB | 7 |
| USB-C | 1 |
| Ethernet | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Skærm | |
|---|---|
| Monitor | Nej |
| Lagring | |
|---|---|
| Harddisk | SSD |
| SSD-størrelse | 1 TB |
| Harddiske | 1 |
| Hukommelse | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Hukommelsestype | DDR4 |
| Lyd | |
|---|---|
| Lydkort | Ja |
| Strømforsyning | |
|---|---|
| Strømforsyning | 550 W |
| Processor | |
|---|---|
| Processor-serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor-model | 5700G |
| Processorhastighed | 3.8 GHz |
| Processorkerner | 8 |
| Grafik | |
|---|---|
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3070 |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB |
| Trådløst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 |
| Mål | |
|---|---|
| Højde | 41.1 cm |
| Bredde | 20.5 cm |
| Dybde | 39.6 cm |
| Vægt | 14.0 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Tilføj Produkt | ||
|---|---|---|
| Pris | 0 kr | |
| Kategori | Tower | |
| Platform | PC | |
| Operativsystem | Windows 10 | |
| Optisk drev | - | |
| Miljømærke | EnergyStar | |
| Udgivelsesår | - | |
| USB | 7 | |
| USB-C | 1 | |
| Ethernet | 1 | |
| HDMI | 1 | |
| DisplayPort | 1 | |
| DVI | - | |
| VGA | - | |
| Thunderbolt | - | |
| Monitor | Nej | |
| Touch Skærm | - | |
| Skærmstørrelse | - | |
| Harddisk | SSD | |
| SSD-størrelse | 1 TB | |
| Harddiske | 1 | |
| HDD-størrelse | - | |
| Hukommelseskortlæser | - | |
| RAM | 16 GB | |
| Hukommelsestype | DDR4 | |
| Lydkort | Ja | |
| Strømforsyning | 550 W | |
| Processor-serie | AMD Ryzen 7 | |
| Processor-model | 5700G | |
| Processorhastighed | 3.8 GHz | |
| Processorkerner | 8 | |
| Grafikkort Nvidia | GeForce RTX 3070 | |
| Grafikkort-hukommelse | 8 GB | |
| Grafikkort AMD | - | |
| Bluetooth | Ja | |
| Wi-Fi | Ja | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 | |
| Højde | 41.1 cm | |
| Bredde | 20.5 cm | |
| Dybde | 39.6 cm | |
| Vægt | 14.0 kg |