Salta Excellent Ground 366cm
Nr. 12 ud af 89 i TrampolinPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Salta Excellent Ground 366cm. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Salta Excellent Ground 366cm for dig. Har du lyst til at læse mere om Salta Excellent Ground 366cm, kan du læse mere her.
3219 kr
Anmeldelser
ud af 20 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
coolblue.be
4.5 ud af 13 brugere
bol.com
4.6 ud af 7 brugere
ud af 20 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 20 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Ja |
| Form | Rund |
| Inklusiv stige | Nej |
| Antal fjedre | 72 stk |
| Farve | Sort |
| Maksimal belastning | 150.0 kg |
| Antal ben | 8 stk |
| Tilbehør | 366.0 cm |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 34.0 cm |
| Kantpude (bredde) | 25.0 cm |
| Kantpude (højde) | 25.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Salta Excellent Ground 366cm | Exit Silhouette Trampoline 366cm + Safety Net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 3219 kr | 3399 kr | 2793 kr | |
| Til nedgravning | Ja | Nej | Nej | |
| Form | Rund | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | - | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | Nej | - | - | |
| Maksimal personvægt | - | 120.0 kg | 70.0 kg | |
| Antal fjedre | 72 stk | 72 stk | 48 stk | |
| Farve | Sort | Grøn, Pink, Sort | Grå | |
| Kvalitetsmærkninger | - | CE-godkendt, T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | |
| Maksimal belastning | 150.0 kg | 600.0 kg | 350.0 kg | |
| Antal ben | 8 stk | 4 stk | 3 stk | |
| Fjederlængde | - | 14.1 cm | 19.0 cm | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | 34.0 cm | 366.0 cm | 270.0 cm | |
| Kantpude (bredde) | 25.0 cm | 28.5 cm | 38.0 cm | |
| Kantpude (højde) | 25.0 cm | 2.0 cm | 2.0 cm | |
| Total højde | - | 266.0 cm | 250.0 cm | |
| Højde | - | 84.0 cm | 70.0 cm | |
| Dybde | - | - | - | |
| Bredde | - | - | - | |
| Vægt | - | - | - |



