Salta First Class 427cm
Nr. 59 ud af 89 i TrampolinPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Salta First Class 427cm. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Salta First Class 427cm for dig. Har du lyst til at læse mere om Salta First Class 427cm, kan du læse mere her.
7858.20 kr 7000 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Salta First Class Trampoline 244 x 427cm + Safety Net
7000 kr

Salta First Class Trampoline 244 x 427cm + Safety Net
7337 kr

Salta First Class Trampoline 244 x 427cm + Safety Net
7396 kr

Salta First Class Trampoline 244 x 427cm + Safety Net
8559 kr

Salta First Class Trampoline 244 x 427cm + Safety Net
8999 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
coolblue.be
5.9 ud af 10 brugere
bol.com
5.0 ud af 2 brugere
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Nej |
| Form | Rund |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja |
| Inklusiv stige | Yes |
| Antal fjedre | 96 stk |
| Farve | Grøn, Sort |
| Maksimal belastning | 180.0 kg |
| Antal ben | 4 stk |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 427.0 cm |
| Kantpude (bredde) | 37.0 cm |
| Kantpude (højde) | 20.0 cm |
| Total højde | 88.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Salta First Class 427cm | Exit Silhouette Trampoline 366cm + Safety Net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 7000 kr | 3399 kr | 2793 kr | |
| Til nedgravning | Nej | Nej | Nej | |
| Form | Rund | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | Yes | - | - | |
| Maksimal personvægt | - | 120.0 kg | 70.0 kg | |
| Antal fjedre | 96 stk | 72 stk | 48 stk | |
| Farve | Grøn, Sort | Grøn, Pink, Sort | Grå | |
| Kvalitetsmærkninger | - | CE-godkendt, T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | |
| Maksimal belastning | 180.0 kg | 600.0 kg | 350.0 kg | |
| Antal ben | 4 stk | 4 stk | 3 stk | |
| Fjederlængde | - | 14.1 cm | 19.0 cm | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | 427.0 cm | 366.0 cm | 270.0 cm | |
| Kantpude (bredde) | 37.0 cm | 28.5 cm | 38.0 cm | |
| Kantpude (højde) | 20.0 cm | 2.0 cm | 2.0 cm | |
| Total højde | 88.0 cm | 266.0 cm | 250.0 cm | |
| Højde | - | 84.0 cm | 70.0 cm | |
| Dybde | - | - | - | |
| Bredde | - | - | - | |
| Vægt | - | - | - |


