Salta Royal Baseground 366cm
Nr. 58 ud af 89 i TrampolinPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Salta Royal Baseground 366cm. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Salta Royal Baseground 366cm for dig. Har du lyst til at læse mere om Salta Royal Baseground 366cm, kan du læse mere her.
4340.40 kr 3999 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Salta Royal Baseground 366cm
3999 kr

Salta Royal Baseground 366cm
4000 kr

Salta Royal Baseground 366cm
4305 kr

Salta Royal Baseground 366cm
4699 kr

Salta Royal Baseground 366cm
4699 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 2 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
coolblue.be
5 ud af 1 brugere
bol.com
5 ud af 1 brugere
ud af 2 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 2 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Ja |
| Form | Rund |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Nej |
| Inklusiv stige | No |
| Antal fjedre | 72 stk |
| Farve | Sort |
| Kvalitetsmærkninger | T�V-godkendt |
| Antal ben | 4 stk |
| Fjederlængde | 21.0 cm |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 366.0 cm |
| Kantpude (bredde) | 43.0 cm |
| Kantpude (højde) | 2.5 cm |
| Højde | 3.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Salta Royal Baseground 366cm | Exit Silhouette Trampoline 366cm + Safety Net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 3999 kr | 3399 kr | 2793 kr | |
| Til nedgravning | Ja | Nej | Nej | |
| Form | Rund | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Nej | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | No | - | - | |
| Maksimal personvægt | - | 120.0 kg | 70.0 kg | |
| Antal fjedre | 72 stk | 72 stk | 48 stk | |
| Farve | Sort | Grøn, Pink, Sort | Grå | |
| Kvalitetsmærkninger | T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | |
| Maksimal belastning | - | 600.0 kg | 350.0 kg | |
| Antal ben | 4 stk | 4 stk | 3 stk | |
| Fjederlængde | 21.0 cm | 14.1 cm | 19.0 cm | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | 366.0 cm | 366.0 cm | 270.0 cm | |
| Kantpude (bredde) | 43.0 cm | 28.5 cm | 38.0 cm | |
| Kantpude (højde) | 2.5 cm | 2.0 cm | 2.0 cm | |
| Total højde | - | 266.0 cm | 250.0 cm | |
| Højde | 3.0 cm | 84.0 cm | 70.0 cm | |
| Dybde | - | - | - | |
| Bredde | - | - | - | |
| Vægt | - | - | - |


