Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net
Nr. 37 ud af 89 i TrampolinPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net for dig. Har du lyst til at læse mere om Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net, kan du læse mere her.
4283.00 kr 3899 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net
3899 kr

Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net
4019 kr

Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net
4299 kr

Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net
4599 kr

Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net
4599 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Til nedgravning | Nej |
| Form | Rund |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja |
| Antal fjedre | 80 stk |
| Farve | Sort |
| Maksimal belastning | 120.0 kg |
| Fjederlængde | 14.0 cm |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Diameter | 427.0 cm |
| Kantpude (bredde) | 29.0 cm |
| Kantpude (højde) | 13.0 cm |
| Total højde | 260.0 cm |
| Højde | 75.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Salta Trampoline Comfort 427cm + Safety Net | Exit Silhouette Trampoline 366cm + Safety Net | Berg Favorit Regular 270cm + Safety Net Comfort | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 3899 kr | 3399 kr | 2793 kr | |
| Til nedgravning | Nej | Nej | Nej | |
| Form | Rund | Rund | Rund | |
| Inklusiv sikkerhedsnet | Ja | Ja | Ja | |
| Inklusiv stige | - | - | - | |
| Maksimal personvægt | - | 120.0 kg | 70.0 kg | |
| Antal fjedre | 80 stk | 72 stk | 48 stk | |
| Farve | Sort | Grøn, Pink, Sort | Grå | |
| Kvalitetsmærkninger | - | CE-godkendt, T�V-godkendt | CE-godkendt, T�V-godkendt | |
| Maksimal belastning | 120.0 kg | 600.0 kg | 350.0 kg | |
| Antal ben | - | 4 stk | 3 stk | |
| Fjederlængde | 14.0 cm | 14.1 cm | 19.0 cm | |
| Springareal | - | - | - | |
| Diameter | 427.0 cm | 366.0 cm | 270.0 cm | |
| Kantpude (bredde) | 29.0 cm | 28.5 cm | 38.0 cm | |
| Kantpude (højde) | 13.0 cm | 2.0 cm | 2.0 cm | |
| Total højde | 260.0 cm | 266.0 cm | 250.0 cm | |
| Højde | 75.0 cm | 84.0 cm | 70.0 cm | |
| Dybde | - | - | - | |
| Bredde | - | - | - | |
| Vægt | - | - | - |


