Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Severin FR 2455
510 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 207 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
amazon.co.uk
4.4 ud af 195 brugere
alzashop.com
5 ud af 5 brugere
manua.ls
4 ud af 7 brugere
ud af 207 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 207 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Varmluft frituregryde |
| Egenskaber | Automatisk slukning, Flytbar indsats, Timer |
| Tilgængelige farver | Sort, Sølv |
| Kapacitet (L) | 1.8 L |
| Effekt | 900 W |
| Maksimum Temperatur | 200.0 °C |
| Højde | 275 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Kapacitet (Kg) | 0.6 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Severin FR 2455 | Philips Airfryer XXL HD9867 | Philips Airfryer XXL HD9867 | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 510 kr | 2526 kr | 2526 kr | |
| Kategori | Varmluft frituregryde | Airfryer | Varmluft frituregryde | |
| Egenskaber | Automatisk slukning, Flytbar indsats, Timer | Automatisk slukning, Del tåler opvaskemaskine, Flytbar indsats, Kold berøringszone, Timer | Automatisk slukning, Del tåler opvaskemaskine, Flytbar indsats, Kold berøringszone, Timer | |
| Tilgængelige farver | Sort, Sølv | Sort | Sort | |
| Kapacitet (L) | 1.8 L | 7.3 kg | 7.3 L | |
| Oliekapacitet | - | 2225 W | - | |
| Effekt | 900 W | - | 2225 W | |
| Maksimum Temperatur | 200.0 °C | - | - | |
| Højde | 275 mm | - | 316 mm | |
| Dybde | 205 mm | - | 433 mm | |
| Bredde | 250 mm | - | 322 mm | |
| Vægt | - | - | 7.99 kg | |
| Kapacitet (Kg) | 0.6 kg | - | - |


