Sony SRS-RA3000
Nr. 43 ud af 68 i Bluetooth HøjtalerPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Sony SRS-RA3000. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Sony SRS-RA3000 for dig. Har du lyst til at læse mere om Sony SRS-RA3000, kan du læse mere her.
2583.80 kr 2499 kr
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.4 ud af 26 brugere
sony.co.uk
4.6 ud af 14 brugere
amazon.com
4.1 ud af 62 brugere
bhphotovideo.com
5 ud af 2 brugere
currys.co.uk
4.6 ud af 8 brugere
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Streaminghøjttaler |
| Aktiv | Ja |
| Bærbar | Ja |
| Knapper & kontrol | Bass, Play/Pause, Volume |
| Stemmestyring | Ja |
| Stemmestyringtype | Alexa, Google Assistant |
| Multirum | Ja |
| Egenskaber | App-styring, Indbygget mikrofon, Stereo Pairing |
| Atmos/DTS:X Højtaler | Nej |
| Tilslutningsindgange | AUX In (3.5mm) |
| Watt RMS | 20.0 W |
| Farve | Brun, Grå, Sort |
| Strømforsyning | Elektrisk |
| Spotify Forbindelse | Ja |
| Chromecast | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth Profil | A2DP, AVRCP |
| Højde | 24.7 cm |
| Dybde | 15.5 cm |
| Bredde | 14.6 cm |
| Vægt | 2.5 kg |
| Trådløs rækkevidde | Internet Radio |
Sammenligning med de bedste i klassen
Sony SRS-RA3000 | Sonos Move | HAKI Cheer | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 2499 kr | 2363 kr | 589 kr | |
| Kategori | Streaminghøjttaler | Streaminghøjttaler | Streaminghøjttaler | |
| Aktiv | Ja | Ja | Ja | |
| Bærbar | Ja | Ja | Ja | |
| Knapper & kontrol | Bass, Play/Pause, Volume | Play/Pause, Skift sang, Volume | Bass, Play/Pause | |
| Forstærkertype | - | - | - | |
| Følsomhed (dB) | - | - | - | |
| Stemmestyring | Ja | Ja | - | |
| Stemmestyringtype | Alexa, Google Assistant | Alexa, Google Assistant | Google Assistant, Siri | |
| Multirum | Ja | Ja | Nej | |
| Egenskaber | App-styring, Indbygget mikrofon, Stereo Pairing | App-styring, Indbygget mikrofon, Stænksikker, Stødsikker | Stænksikker, Stødsikker | |
| Atmos/DTS:X Højtaler | Nej | - | - | |
| Tilslutningsindgange | AUX In (3.5mm) | Ethernet | AUX In (3.5mm) | |
| Certificering | - | - | - | |
| Udgange | - | - | - | |
| USB-type (ikke strømforsyning) | - | - | - | |
| Frekvensgang (Hz) Min | - | - | 80.0 Hz | |
| Frekvensgang (Hz) Max | - | - | 20000.0 Hz | |
| Watt RMS | 20.0 W | - | 30.0 W | |
| Musik Styrke (Watt) Max/Peak | - | - | - | |
| Farve | Brun, Grå, Sort | Sort | Red, Sort | |
| Strømforsyning | Elektrisk | USB | USB | |
| Batteritid i drift | - | 10.0 timer | 14.0 timer | |
| Batteritype | - | - | - | |
| Spotify Forbindelse | Ja | Nej | Nej | |
| AirPlay | - | Nej | Nej | |
| AirPlay 2 | - | Ja | Nej | |
| Chromecast | Ja | Nej | Nej | |
| Bluetooth | Ja | Ja | Ja | |
| Wi-Fi | Ja | Ja | Nej | |
| App-kompatibilitet | - | Sonos | - | |
| Bluetooth Profil | A2DP, AVRCP | - | A2DP, AVRCP, HFP, HSP | |
| Trådløs teknologi | - | - | NFC | |
| Bluetooth Version | - | 5.0 | 4.2 | |
| Wi-Fi Dual Band | - | 2.4 GHz, 5.0 GHz | - | |
| Højde | 24.7 cm | 24.0 cm | 21.3 cm | |
| Dybde | 15.5 cm | 12.6 cm | 8.1 cm | |
| Bredde | 14.6 cm | 16.0 cm | 8.2 cm | |
| Vægt | 2.5 kg | 3.0 kg | 0.7 kg | |
| Radio | - | - | - | |
| Trådløs rækkevidde | Internet Radio | - | 10.0 m | |
| Signalseparation | - | - | - | |
| Højttalerkonstruktion | - | - | - | |
| USB Version (ikke strømforsyning) | - | - | - | |
| Hukommelseskort | - | - | - | |
| Impedans (Ohm) Min | - | - | - | |
| Batteritid i standby | - | - | - |







