SteelSeries Apex 7 Red Switch (Nordic)
Nr. 34 ud af 54 i Gaming TastaturPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om SteelSeries Apex 7 Red Switch (Nordic). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring SteelSeries Apex 7 Red Switch (Nordic) for dig. Har du lyst til at læse mere om SteelSeries Apex 7 Red Switch (Nordic), kan du læse mere her.
1239.00 kr 1199 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch (Nordic)
1199 kr

SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch (Nordic)
1199 kr

SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch (Nordic)
1199 kr

SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch (Nordic)
1299 kr

SteelSeries Apex 7 TKL Red Switch (Nordic)
1299 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 137 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.6 ud af 117 brugere
amazon.co.uk
4.4 ud af 11 brugere
prisjakt.nu
4.0 ud af 9 brugere
ud af 137 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 137 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Gaming tastatur |
| Trådløs | Nej |
| Forbindelse | USB |
| Kontakt teknologi | Mekanisk |
| Switches | Steelseries QX2 |
| Sprog (Layout) | Nordisk |
| Inklusiv Numpad | Ja |
| Belysning | Ja, RGB |
| Farve | Sort |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 17 mm |
| Bredde | 403 mm |
| Dybde | 139 mm |
| Vægt | 953 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
SteelSeries Apex 7 Red Switch (Nordic) | Ducky One 2 SF Cherry MX Silent Red RGB (Nordic) | HyperX Alloy Elite 2 (Nordic) | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 1199 kr | 830 kr | 859 kr | |
| Kategori | Gaming tastatur | Gaming tastatur | Gaming tastatur | |
| Trådløs | Nej | Nej | Nej | |
| Forbindelse | USB | USB | USB | |
| Kontakt teknologi | Mekanisk | Mekanisk | Mekanisk | |
| Switches | Steelseries QX2 | Cherry MX Silent Red | HyperX | |
| Sprog (Layout) | Nordisk | Nordisk | Nordisk | |
| Inklusiv Numpad | Ja | Nej | Ja | |
| Belysning | Ja, RGB | Ja, RGB | Ja, RGB | |
| Farve | Sort | Sort | Sort | |
| Håndledsstøtte | Ja | - | - | |
| Højde | 17 mm | 40 mm | 37 mm | |
| Bredde | 403 mm | 325 mm | 444 mm | |
| Dybde | 139 mm | 108 mm | 174 mm | |
| Vægt | 953 g | 635 g | 1530 g |


