Sudio Femtio
Nr. 17 ud af 68 i Bluetooth HøjtalerPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Sudio Femtio. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Sudio Femtio for dig. Har du lyst til at læse mere om Sudio Femtio, kan du læse mere her.
999 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Sudio Femtio
999 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 42 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.7 ud af 36 brugere
amazon.com
3.8 ud af 3 brugere
fortress.com.hk
4 ud af 3 brugere
ud af 42 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 42 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Streaminghøjttaler |
| Aktiv | Ja |
| Bærbar | Ja |
| Knapper & kontrol | Play/Pause, Volume |
| Stemmestyring | Ja |
| Stemmestyringtype | Alexa, Google Assistant, Siri |
| Multirum | Nej |
| Egenskaber | Indbygget mikrofon, Stereo Pairing, Stænksikker |
| Tilslutningsindgange | AUX In (3.5mm) |
| Frekvensgang (Hz) Min | 40.0 Hz |
| Frekvensgang (Hz) Max | 2000.0 Hz |
| Farve | Grå, Sort, Sølv |
| Strømforsyning | USB |
| Batteritid i drift | 14.0 timer |
| Batteritype | Lithium polymer |
| Spotify Forbindelse | Nej |
| AirPlay | Nej |
| AirPlay 2 | Nej |
| Chromecast | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth Profil | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Højde | 9.5 cm |
| Dybde | 19.1 cm |
| Bredde | 8.2 cm |
| Vægt | 0.6 kg |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m |
Sammenligning med de bedste i klassen
Sudio Femtio | Sonos Move | HAKI Cheer | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 999 kr | 2363 kr | 589 kr | |
| Kategori | Streaminghøjttaler | Streaminghøjttaler | Streaminghøjttaler | |
| Aktiv | Ja | Ja | Ja | |
| Bærbar | Ja | Ja | Ja | |
| Knapper & kontrol | Play/Pause, Volume | Play/Pause, Skift sang, Volume | Bass, Play/Pause | |
| Forstærkertype | - | - | - | |
| Følsomhed (dB) | - | - | - | |
| Stemmestyring | Ja | Ja | - | |
| Stemmestyringtype | Alexa, Google Assistant, Siri | Alexa, Google Assistant | Google Assistant, Siri | |
| Multirum | Nej | Ja | Nej | |
| Egenskaber | Indbygget mikrofon, Stereo Pairing, Stænksikker | App-styring, Indbygget mikrofon, Stænksikker, Stødsikker | Stænksikker, Stødsikker | |
| Atmos/DTS:X Højtaler | - | - | - | |
| Tilslutningsindgange | AUX In (3.5mm) | Ethernet | AUX In (3.5mm) | |
| Certificering | - | - | - | |
| Udgange | - | - | - | |
| USB-type (ikke strømforsyning) | - | - | - | |
| Frekvensgang (Hz) Min | 40.0 Hz | - | 80.0 Hz | |
| Frekvensgang (Hz) Max | 2000.0 Hz | - | 20000.0 Hz | |
| Watt RMS | - | - | 30.0 W | |
| Musik Styrke (Watt) Max/Peak | - | - | - | |
| Farve | Grå, Sort, Sølv | Sort | Red, Sort | |
| Strømforsyning | USB | USB | USB | |
| Batteritid i drift | 14.0 timer | 10.0 timer | 14.0 timer | |
| Batteritype | Lithium polymer | - | - | |
| Spotify Forbindelse | Nej | Nej | Nej | |
| AirPlay | Nej | Nej | Nej | |
| AirPlay 2 | Nej | Ja | Nej | |
| Chromecast | Nej | Nej | Nej | |
| Bluetooth | Ja | Ja | Ja | |
| Wi-Fi | Nej | Ja | Nej | |
| App-kompatibilitet | - | Sonos | - | |
| Bluetooth Profil | A2DP, AVRCP, HFP, HSP | - | A2DP, AVRCP, HFP, HSP | |
| Trådløs teknologi | - | - | NFC | |
| Bluetooth Version | 5.0 | 5.0 | 4.2 | |
| Wi-Fi Dual Band | - | 2.4 GHz, 5.0 GHz | - | |
| Højde | 9.5 cm | 24.0 cm | 21.3 cm | |
| Dybde | 19.1 cm | 12.6 cm | 8.1 cm | |
| Bredde | 8.2 cm | 16.0 cm | 8.2 cm | |
| Vægt | 0.6 kg | 3.0 kg | 0.7 kg | |
| Radio | - | - | - | |
| Trådløs rækkevidde | 10.0 m | - | 10.0 m | |
| Signalseparation | - | - | - | |
| Højttalerkonstruktion | - | - | - | |
| USB Version (ikke strømforsyning) | - | - | - | |
| Hukommelseskort | - | - | - | |
| Impedans (Ohm) Min | - | - | - | |
| Batteritid i standby | - | - | - |


