TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack)
Nr. 15 ud af 86 i Wifi RouterPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack). Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack) for dig. Har du lyst til at læse mere om TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack), kan du læse mere her.
1041.40 kr 878 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack)
878 kr

TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack)
909 kr

TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack)
1044 kr

TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack)
1186 kr

TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack)
1190 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 4712 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
pricerunner.dk
4.6 ud af 4699 brugere
amazon.com
4.6 ud af 13 brugere
ud af 4712 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 4712 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mesh-netværk | Ja |
| Frekvensbånd | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 400 Mbps |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 867 Mbps |
| Understøttede bånd | Dual-band |
| Maksimal trådløs hastighed | 2200 Mbps |
| Ethernet Speed | Gigabit Ethernet |
| Ekstern antenne | Nej |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| MIMO | Ja |
| xDSL modem | Nej |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Udgivelsesår | 2018 |
| Tilslutning og porte | |
|---|---|
| LAN-porte | 2 |
| WAN-porte | 2 |
| USB-porte | 1 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Rackmonterbar | Nej |
| Bredde | 14.4 cm |
| Dybde | 14.4 cm |
| Højde | 6.4 cm |
| Vægt | 1.0 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
TP-Link Deco M9 Plus (1-Pack) | Zte MC801A 5G | Ubiquiti ER-X | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 878 kr | 2349 kr | 390 kr | |
| Wi-Fi | Ja | Ja | Nej | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) | Wi-Fi 6 (802.11ax) | - | |
| Mesh-netværk | Ja | Nej | Nej | |
| Frekvensbånd | 2,4 GHz, 5 GHz | 2,4 GHz, 5 GHz | - | |
| Trådløs hastighed 2,4 GHz | 400 Mbps | - | - | |
| Trådløs hastighed 5 GHz | 867 Mbps | - | - | |
| Understøttede bånd | Dual-band | Dual-band | - | |
| Maksimal trådløs hastighed | 2200 Mbps | 1200 Mbps | - | |
| Ethernet Speed | Gigabit Ethernet | - | Gigabit Ethernet | |
| Mobilnetværk | - | 4G, 5G | - | |
| Ekstern antenne | Nej | Nej | Nej | |
| Antal antenner | - | - | - | |
| Trådløs sikkerhed | WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK | - | - | |
| Router-sikkerhed | - | - | - | |
| VPN-protokol | - | - | IPSec, L2TP, OpenVPN, PPTP | |
| VoIP (SIP) | - | Nej | Nej | |
| MIMO | Ja | Nej | Nej | |
| xDSL modem | Nej | Nej | Nej | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja | Nej | Ja | |
| Udgivelsesår | 2018 | - | - | |
| Link Aggregation | - | - | Nej | |
| LAN-porte | 2 | 1 | 5 | |
| WAN-porte | 2 | 1 | - | |
| USB-porte | 1 | - | - | |
| Rackmonterbar | Nej | Nej | Nej | |
| Bredde | 14.4 cm | 7.0 cm | 11.0 cm | |
| Dybde | 14.4 cm | 12.4 cm | 7.5 cm | |
| Højde | 6.4 cm | 18.2 cm | 2.2 cm | |
| Vægt | 1.0 kg | - | 0.175 kg |


