Sage The Q blender
Nr. 36 ud af 36 i BlenderePå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Sage The Q blender. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Sage The Q blender for dig. Har du lyst til at læse mere om Sage The Q blender, kan du læse mere her.
4728.40 kr 4549 kr
Anmeldelser
ud af 10 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:

4.9 ud af 7 brugere

5.0 ud af 1 brugere

5.0 ud af 2 brugere
ud af 10 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 10 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kategori | Blender med kande |
| Tilgængelige farver | Sort |
| Kapacitet | 2000.0 ml |
| Effekt | 2400 W |
| Egenskaber | BPA-fri, Display, Isknuser-funktion, Måleskala på kanden, Nedstopper, Pulsfunktion, Rengøringsprogram, Variabel hastighed |
| Bægermateriale | Tritanplast |
| Inkl. bægre/skåle | 1 stk |
| Hastighedstrin | 5 |
| Program | Grønne smoothies, Smoothie, Suppe |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde (cm) | 46.0 cm |
| Bredde (cm) | 21.0 cm |
| Dybde (cm) | 27.0 cm |
Sammenligning med de bedste i klassen
Sage The Q blender | KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EBK | Bosch MMBH4P3W | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 4549 kr | 2939 kr | 1690 kr | |
| Kategori | Blender med kande | Blender med kande | Blender med kande | |
| Tilgængelige farver | Sort | Sort | Hvid, Sort | |
| Kapacitet | 2000.0 ml | 1400.0 ml | 2000.0 ml | |
| Effekt | 2400 W | 1200 W | 1600 W | |
| Egenskaber | BPA-fri, Display, Isknuser-funktion, Måleskala på kanden, Nedstopper, Pulsfunktion, Rengøringsprogram, Variabel hastighed | Aftagelige knivdele, Dele tåler maskinvask, Isknuser-funktion, Justerbar hastighed, Måleskala på kanden, Pulsfunktion, Rengøringsprogram | BPA-fri, Dele tåler maskinvask, Måleskala på kanden, Nedstopper, Pulsfunktion, Variabel hastighed | |
| Bægermateriale | Tritanplast | Glas | Tritanplast | |
| Antal programmer | - | 5 | - | |
| Antal knivblade | - | 4 stk | 6 stk | |
| Inkl. bægre/skåle | 1 stk | 1 stk | 1 stk | |
| Ledningslængde | - | - | - | |
| Hastighedstrin | 5 | 5 | - | |
| Program | Grønne smoothies, Smoothie, Suppe | Grønne smoothies, Purere, Smoothie, Suppe, Tørre varer | Smoothie, Suppe | |
| Højde (cm) | 46.0 cm | 38.6 cm | 50.0 cm | |
| Bredde (cm) | 21.0 cm | 19.8 cm | 20.0 cm | |
| Dybde (cm) | 27.0 cm | 19.8 cm | 22.5 cm | |
| Vægt | - | 7.5 kg | 5.4 kg |







