Samsung Galaxy Tab S7 11.0 SM-T870 128GB
Nr. 5 ud af 11 i TabletsPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om Samsung Galaxy Tab S7 11.0 SM-T870 128GB. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Samsung Galaxy Tab S7 11.0 SM-T870 128GB for dig. Har du lyst til at læse mere om Samsung Galaxy Tab S7 11.0 SM-T870 128GB, kan du læse mere her.
5845.00 kr 5690 kr
Anmeldelser
ud af 603 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:

4.7 ud af 603 brugere
ud af 603 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 603 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Serie | Samsung Galaxy Tab S7 |
| Operativsystem | Android |
| Udgivelsesår | 2020 |
| Farve | Brun, Sort, Guld, Sølv |
| RAM | 6 GB |
| Kommunikationsstandard | Bluetooth, Wi-Fi |
| Hukommelse | 128 GB |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Indbygget kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Kameraopløsning | 13.0 MP |
| Kameraopløsning | 1080p |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Fingertrykslæser | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| USB | Ja |
| USB porte | USB (Type C) |
| Skærmstørrelse | 11.0" |
| Skærmopløsning | 2560x1600 pixels |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde (mm) | 253.8 mm |
| Bredde (mm) | 165.3 mm |
| Dybde (mm) | 6.3 mm |
| Vægt | 495.0 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Samsung Galaxy Tab S7 11.0 SM-T870 128GB | Apple iPad Pro 11 256GB | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 SM-P610 64GB | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 5690 kr | 8095 kr | 2716 kr |




