Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

Taurus Rowzer Plus
29995 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Kapacitet | 1.0 L |
| Effekt | 800 W |
| Egenskaber | Aftagelig skål, Display, Dobbelt beholder, Kræver fryser, Softice |
| Tilgængelige farver | Sølv |
| Højde | 475 mm |
| Dybde | 335 mm |
| Bredde | 190 mm |
| Vægt | 18.0 kg |
Sammenligning med de bedste i klassen
Taurus Rowzer | Ariete Gran Gelato Metal | Wilfa ICM-2SB XL | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 29995 kr | 1355 kr | 2499 kr | |
| Kapacitet | 1.0 L | 1.0 L | 2.0 L | |
| Forberedelsestid | - | - | 60 min | |
| Effekt | 800 W | 135 W | 180 W | |
| Egenskaber | Aftagelig skål, Display, Dobbelt beholder, Kræver fryser, Softice | Display, Indbygget kompressor, Timer | Display, Indbygget kompressor, Timer | |
| Tilgængelige farver | Sølv | Hvid, Sølv | - | |
| Højde | 475 mm | 380 mm | 262 mm | |
| Dybde | 335 mm | 300 mm | 285 mm | |
| Bredde | 190 mm | 270 mm | 425 mm | |
| Vægt | 18.0 kg | 11.0 kg | 12.0 kg | |
| Indfrysningstid | - | - | - |


