tectake Air Conditioning
Nr. 32 ud af 47 i AirconditionPå denne side vil du få alt den information du skal bruge om tectake Air Conditioning. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring tectake Air Conditioning for dig. Har du lyst til at læse mere om tectake Air Conditioning, kan du læse mere her.
679 kr
Forhandler
Produkt navn
Lagerstatus
Pris

tectake Air Conditioning
679 kr
Find og test rabatkoder ved checkout Savier har +9.000 rabatkoder og tilføjer den bedste ved checkout
Anmeldelser
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 0 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Egenskaber | Fjernstyret, Mobil, Skærm, Timer, Vandtank |
| Funktioner | Køling, Luftfugtning |
| Blæser hastighedstrin | 3 |
| Vandtank kapacitet | 4.0 L |
| Effekt | 75 W |
| Højde | 60.0 cm |
| Bredde | 23.5 cm |
| Dybde | 26.5 cm |
| Vægt | 5.2 |
Sammenligning med de bedste i klassen
tectake Air Conditioning | Electrolux EXP26U558HW | Dyson Hot and Cool | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 679 kr | 2863 kr | 3250 kr | |
| Egenskaber | Fjernstyret, Mobil, Skærm, Timer, Vandtank | Mobil, Skærm, Timer | App, Fjernstyret, Skærm, Timer, WIFI | |
| Funktioner | Køling, Luftfugtning | Køling, Luftfugtning, Opvarmning | Køling, Luftrensning, Opvarmning | |
| Inklusiv filter | - | Støvfilter | HEPA-Filter, Kulfilter, Støvfilter | |
| Kølemiddel | - | R290 | - | |
| Kølemiddel mængde | - | - | - | |
| Anbefalet rumstørrelse (m²) | - | 40 m² | - | |
| Luftgennemstrømning | - | 420 m3/h | 81 m3/h | |
| Maksimal driftstemperatur | - | 35 °C | - | |
| Minimum driftstemperatur | - | 5 °C | - | |
| Blæser hastighedstrin | 3 | 4 | 10 | |
| Vandtank kapacitet | 4.0 L | - | - | |
| Køleeffekt (kW) | - | 2.6 kW | - | |
| Køleeffekt (BTU/h) | - | 11000 BTU/h | - | |
| Opvarmningseffekt | - | 2.3 kW | - | |
| Affugtningseffekt | - | - | - | |
| Maksimalt støjniveau | - | 61 dB | 62 dB | |
| Minimum støjniveau | - | 59 dB | 62 dB | |
| Effekt | 75 W | - | - | |
| Energiklasse | - | - | - | |
| Højde | 60.0 cm | 79.6 cm | 76.4 cm | |
| Bredde | 23.5 cm | 49.3 cm | 20.0 cm | |
| Dybde | 26.5 cm | 42.0 cm | 24.8 cm | |
| Vægt | 5.2 | 34.5 | 5.5 |


