Lenovo Tab M10 Plus ZA5T 128GB
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Lenovo Tab M10 Plus ZA5T 128GB. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Lenovo Tab M10 Plus ZA5T 128GB for dig. Har du lyst til at læse mere om Lenovo Tab M10 Plus ZA5T 128GB, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 2334 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:

4.5 ud af 2286 brugere

3.9 ud af 48 brugere
ud af 2334 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 2334 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Serie | Lenovo Tab |
| Operativsystem | Android |
| Udgivelsesår | 2019 |
| Farve | Grå, Hvid, Sort |
| Batteritid | Web browsing: 7h, Standby: 1048h |
| RAM | 4 GB |
| Kommunikationsstandard | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Hukommelse | 128 GB |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Indbygget kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Kameraopløsning | 8.0 MP |
| Ansigtsgenkendelse | Nej |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| Fingertrykslæser | Nej |
| Vandafvisende | Nej |
| USB | Ja |
| USB porte | USB (Type C) |
| Skærmstørrelse | 10.3" |
| Skærmopløsning | 1920x1200 pixels |
| Pixeltæthed (PPI) | 220 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde (mm) | 244.2 mm |
| Bredde (mm) | 153.3 mm |
| Dybde (mm) | 8.2 mm |
| Vægt | 460.0 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Lenovo Tab M10 Plus ZA5T 128GB | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 SM-P610 64GB | Samsung Galaxy Tab S7 + 12.4 SM-T976 128GB | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 2716 kr | 6666 kr |


