Lenovo Tab P11 ZA7R 4GB 128GB
På denne side vil du få alt den information du skal bruge om Lenovo Tab P11 ZA7R 4GB 128GB. Vi har samlet alle priser, anmeldelser og specifikationer omkring Lenovo Tab P11 ZA7R 4GB 128GB for dig. Har du lyst til at læse mere om Lenovo Tab P11 ZA7R 4GB 128GB, kan du læse mere her.
Anmeldelser
ud af 17 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:

3.0 ud af 17 brugere
ud af 17 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
ud af 17 brugere
Bedøm produktet
Hvad synes du om produktet?
Anmeldelserne kommer fra:
Specifikationer
| Produktinformation | |
|---|---|
| Serie | Lenovo Tab |
| Operativsystem | Android |
| Udgivelsesår | 2020 |
| Farve | Grå |
| Batteritid | Video playback: up to 12 hour ,Web browsing: up to 12 hour |
| RAM | 4 GB |
| Kommunikationsstandard | Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Hukommelse | 128 GB |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Indbygget kamera | Ja |
| Frontkamera | Ja |
| Antal bagkameraer | 1 |
| Antal frontkameraer | 1 |
| Kameraopløsning | 13.0 MP |
| Medfølgende tastatur | Nej |
| USB | Ja |
| USB porte | USB (Type C) |
| Skærmstørrelse | 11.0" |
| Skærmopløsning | 2000x1200 pixels |
| Pixeltæthed (PPI) | 213 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde (mm) | 258.0 mm |
| Bredde (mm) | 163.0 mm |
| Dybde (mm) | 7.5 mm |
| Vægt | 490.0 g |
Sammenligning med de bedste i klassen
Lenovo Tab P11 ZA7R 4GB 128GB | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 SM-P610 64GB | Samsung Galaxy Tab S7 + 12.4 SM-T976 128GB | Tilføj Produkt | |
|---|---|---|---|---|
| Pris | 0 kr | 2716 kr | 6666 kr |


